Brutalne zabójstwo byłej partnerki. Zapadł wyrok

Na dożywocie skazał Sąd Apelacyjny w Gdańsku 22-letniego Patryka D. za zabójstwo byłej dziewczyny. Mężczyzna, który w śledztwie przyznał się do winy, poćwiartował i ukrył ciało Pauliny. Skazany zamordował byłą dziewczynę w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego.

Chodzi o sprawę morderstwa w Piotrowie w 2020 r. Sąd Apelacyjny w Gdańsku uchylił we wtorek wcześniejszy wyrok Sądu Okręgowego w Gdańsku, który skazał Patryka D. za morderstwo swojej byłej dziewczyny na 25 lat więzienia.

Mężczyzna udusił 23-letnią Paulinę, a jej ciało poćwiartował i jego fragmenty poukrywał na polu w okolicach wsi. Motywem zbrodni miała być zazdrość ówczesnego 20-latka. Poznana przez Internet dziewczyna pochodziła z Balik koło Łomży. Wiosną 2019 r. zerwała z Patrykiem D. Jakiś czas później wyprowadziła się z rodzinnego domu. Z koleżanką wynajęła mieszkanie na warszawskiej Białołęce.

W marcu 2020 roku po sprzeczce ze współlokatorką nagle się wyprowadziła i wyjechała z Warszawy. Miała być widziana z Patrykiem D. w Nowym Dworze Gdańskim. Mężczyzna w śledztwie dotyczącym zaginięcia przyznał się do winy i wskazał miejsca ukrycia szczątków. Wyrok jest prawomocny.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Brutalne zabójstwo 13-latki. Są nowe informacje i wyniki sekcji zwłok

przyczyną zgonu 13-letniej Nadii było wykrwawienie

Adwokatka z Krakowa zaraz po porodzie zleciła porwanie kobiety, z którą miał ją zdradzić mąż

Adwokat została aresztowana

CBŚP ZATRZYMAŁO GRUZINÓW, KTÓRZY USIŁOWALI WŁAMAĆ SIĘ DO KANTORU

Nie udany napad na kantor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *