Znany aktor zatrzymany. Był pod wpływem środków odurzających

Po godz. 16 na warszawskiej Woli zatrzymany został znany aktor Antoni K — nieoficjalnie informują Wirtualna Polska i Polska Agencja Prasowa. 34-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję ze względu „uzasadnione powody, żeby uznać, że może to być osoba w stanie nietrzeźwości” — informuje biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji.

Wkrótce więcej informacji.

Artykuł jest aktualizowany.

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, interwencja policji miała miejsce w czasie imprezy, która w sobotnie popołudnie „dopiero się rozkręcała” w jednym z klubów na warszawskiej Woli. Gospodarzem miał być 34-letni znany aktor i celebryta, który wyprawiał właśnie urodziny.

Około godz. 16.40 przy ul. Kolejowej patrol ruchu drogowego skontrolował pojazd marki Audi. — Kierowca został przebadany pod kątem alkoholu. Był trzeźwy. Natomiast narkotest wykazał, że znajduje się pod wpływem środków odurzających — poinformował w sobotę PAP Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Z kolei źródła „Gazety Wyborczej” dodają, że po sprawdzeniu aktora narkotestem mundurowi dokonali przeszukania, w czasie którego znaleźli przy nim nielegalne substancje.

Policja nie zdradza personaliów mężczyzny, ale — jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP — chodzi o znanego aktora Antoniego K. Mężczyzna został zatrzymany.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Nagie ciało kobiety w centrum miasta. Obrażenia wskazują na morderstwo

Racibórz

Ciało kobiety dryfowało w Odrze we Wrocławiu

Wrocław

Znaleziono ciało kobiety. Szczegóły zbrodni są makabryczne

Warszawa Mokotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *