Zembaczyński zaatakowany w Opolu „przez sympatyka PiS i Kukiza”. Policja szuka tego mężczyzny

Poseł Koalicji Obywatelskiej Witold Zembaczyński opublikował nagranie, na którym pokazuje, jak nieznajomy mężczyzna grozi mu spaleniem samochodu. Polityk pokazał również zniszczoną szybę w pojeździe – najprawdopodobniej przez osobę, która mu groziła. „Kukiz i PiS jesteście odpowiedzialni za wojnę pomiędzy Polakami” – napisał polityk. Później do sprawy odniosła się także policja.

Do ataku na posła KO doszło 3 września na targowisku w Opolu. To tam Witold Zembaczyński rozdawał ulotki wyborcze. Zdaniem polityka mężczyzna, który mu groził i prawdopodobnie zniszczył jego samochód, jest sympatykiem PiS lub Pawła Kukiza.

Poseł PO opublikował na Twitterze nagranie ze spotkania z rowerzystą, który grozi mu spaleniem samochodu. „Dziś zwolennik PiS lub Kukiza najpierw groził, że spali mojego busa, a mnie zaj****. Chwile później spełnił swoją groźbę, rzucając kamieniem w szybę mojego busa. To bezpośredni atak na posła opozycji. Kukiz i PiS jesteście odpowiedzialni za wojnę pomiędzy Polakami” – napisał 3 września Zembaczyński.

W opublikowanym nagraniu słyszymy rozmowę posła z rowerzystą, po czym polityk pokazał zniszczoną szybę w samochodzie. – Dosłownie 15 min temu przyjechał tu zwolennik PiS-u/Kukiz. Mówił, że mnie zaj**** oraz że spali mojego busa. Ostrzegłem go, żeby nie stosował gróźb karalnych, 15 min później, kiedy wróciliśmy z targowiska, zastaliśmy taką sytuację. W Wito-busa został rzucony kamień, szyba została stłuczona. Jest to bezpośredni atak i napaść na opozycję. Kukiz i PiS-owcy, ja wam tego nie odpuszczę – mówił polityk.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Nagie ciało kobiety w centrum miasta. Obrażenia wskazują na morderstwo

Racibórz

Ciało kobiety dryfowało w Odrze we Wrocławiu

Wrocław

Znaleziono ciało kobiety. Szczegóły zbrodni są makabryczne

Warszawa Mokotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *