Zaginęła matka z dwójką dzieci. Policja apeluje o pomoc

Zaginęła 39-letnia Katarzyna Głogowski (Muryń). Kobieta wraz z dziećmi – siedmioletnim Filipem oraz 11-letnią Mają – opuściła tymczasowe lokum w Wiśle. Od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z policją.

Jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie zaginiona 39-latka i jej dzieci mieszkają na stałe w Niemczech.

Na oficjalnej stronie policji czytamy, że we wtorek (25 lipca) Katarzyna Głogowski (Muryń) wraz z dziećmi (siedmioletnim Filipem Zdrzałek oraz 11-letnią Mają Zdrzałek) opuściła tymczasowe lokum w Wiśle i do tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskim.

Nie wiadomo, dokąd się udali. Policja przekazała, że 39-latka może podróżować koleją ze Śląska do miejscowości nadmorskich.

– Zaginięcie zgłosiła rodzina. Sprawę traktujemy jako trzeciej kategorii, czyli bez zagrożenia życia. Prowadzimy poszukiwania kobiety, która ma pełnię władzy rodzicielskiej nad dziećmi. Nie wykluczamy uprowadzenia rodzicielskiego – poinformował zespół prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie w rozmowie z „Super Expressem”.

Katarzyna Głogowska

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Nagie ciało kobiety w centrum miasta. Obrażenia wskazują na morderstwo

Racibórz

Ciało kobiety dryfowało w Odrze we Wrocławiu

Wrocław

Znaleziono ciało kobiety. Szczegóły zbrodni są makabryczne

Warszawa Mokotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *