Wstrząsające wyniki sekcji zwłok. Podano szczegóły zabójstwa 66-latka z Malborka

Biegli przeprowadzili w niedzielę 17 kwietnia sekcję zwłok 66-letniego mężczyzny, który został zamordowany w sobotę w Malborku. Szczegóły są przerażające. Jak wynika z badań, mężczyźnie zadano kilkadziesiąt ciosów nożem. W sprawie zatrzymany jest syn ofiary, który przebywa obecnie w policyjnym areszcie.

Zakończyła się sekcja zwłok zamordowanego mieszkańca Malborka. – Biegły stwierdził na ciele denata łącznie 22 rany kłute od noża. Szesnaście zlokalizowanych w okolicy tułowia i brzucha. Cztery rany szyi, dwie rany – jedna przedramię lewe i cięta rana lewej ręki. Były jeszcze poważne obrażenia głowy — przekazał w niedzielę prokurator Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Mariusz Duszyński.

Bezpośrednią przyczyną zgonu 66-letniego mężczyzny, jak wskazał prokuratur, było zalanie dróg oddechowych krwią w wyniku krwotoku.

Zatrzymany syn zamordowanego

W sprawie morderstwa zatrzymano w sobotę 36-letniego syna ofiary. Mężczyzna nadal przebywa w policyjnym areszcie i w niedzielę w godzinach popołudniowych zostanie doprowadzony do prokuratury.

– Na godzinę 16 prokurator zaplanował czynności z udziałem podejrzanego. Ogłoszenie mu postanowienia o przedstawieniu zarzutu i przesłuchanie go w charakterze podejrzanego. Potem będzie podjęta decyzja czy będzie wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego – przekazał prokurator.

Prokuratura Rejonowa w Malborku na podstawie materiału dowodowego wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Ten czy zagrożony jest karą co najmniej 12 lat więzienia, a nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Zaginął 63-letni Wiesław Paszkot z Krakowa

Kraków

Wziął narkotyki, miał wizję, zabił swoich znajomych. Początek procesu po zbrodni w Łodzi

Łódź

Zaginęła 19-latka z Lublińca. Osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z policją

Lubliniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *