W mieszkaniu znaleziono ciało 28-latka. Miał ranę kłutą nogi

Zabójstwo w Nowym Mieście Lubawskim (województwo warmińsko-mazurskie). W jednym z mieszkań znaleziono ciało 28-latka. Mężczyzna miał ranę kłutą nogi. Do sprawy zatrzymano jedną osobą. To mężczyzna, który może mieć z nią związek. Usłyszał już zarzut zabójstwa i trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu dożywocie.

Jak poinformowała starsza aspirant Ludmiła Mroczkowska, rzeczniczka prasowa nowomiejskiej policji, do zdarzenia doszło w nocy z 18 na 19 maja.

Nowomiejscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się ranny mężczyzna. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 28-latka. Mężczyzna posiadał ranę kłutą nogi zadaną ostrym narzędziem. Jego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok” – przekazała policjantka.

Kilka godzin później policjanci zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. „Po analizie zebranego materiału dowodowego prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut zabójstwa” – dodała starsza aspirant Mroczkowska.

We wtorek mężczyznę doprowadzono do sądu, który zastosował wobec niego tymczasowy areszt na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie.

O Kinga

nic nie znaleziono

Poznań, Gortadowo. Śmierć 39-letniej Natalii, co wiemy do tej pory?

Poznań, Gortatowo

Zaczęło się od sprzeczki, skończyło na pobiciu i ranieniu nożem

Warszawa

Zabił nożem znajomego żony, ale jej też nie zamierzał oszczędzić

Nowa Sól

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *