12-letnia Aleksandra Strączek (po prawej) i 14-letnia Anastasiia Belinskia (po lewej), fot. KMP we Wrocławiu

Poszukiwania nastolatek z Wrocławia.

Wrocławska policja poszukuje 12-letniej Aleksandry Strączek i 14-letniej Anastasii Belinskiej. Po raz ostatni widziano dziewczynki w sobotę po południu. Funkcjonariusze opublikowali w sieci ich zdjęcia i rysopisy. Jednocześnie zwracają się z apelem o pomoc do każdego, kto może wiedzieć cokolwiek o miejscu przebywania poszukiwanych.

Jak informują policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole 14-letnia Anastasia Belinska oraz 12-letnia Aleksandra Strączek w sobotę, 24 czerwca 2023 r. w godzinach popołudniowych oddaliły się z miejsca pobytu i do chwili obecnej nie powróciły.

Wrocławska policja szuka 12-latki i 14-latki

Funkcjonariusze opublikowali w sieci zdjęcia i rysopis poszukiwanych. Starsza z dziewczynek, Anastasia Belinska „ma ok. 162 cm wzrostu, jest mocnej budowy ciała, posiada długie włosy w ciemnym kolorze, oczy koloru brązowego”. W dniu zaginięcia była ubrana w zielone spodnie, czarną bluzę z dużym białym napisem.

12-letnia Aleksandra Strączek „ma ok. 150 cm wzrostu, jest drobnej budowy ciała, posiada długie włosy w ciemnym kolorze, oczy koloru niebieskiego”. W dniu zaginięcia była ubrana w czarne skarpetki, miała na sobie klapki i czarną, rozpinaną bluzę.

Policja apeluje do osób, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionych. Kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole osobiście lub pod nr tel. 47 87 146 05 lub 47 87 145 25, bądź najbliższą jednostką Policji.

Źródło: Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Zaginął 63-letni Wiesław Paszkot z Krakowa

Kraków

Wziął narkotyki, miał wizję, zabił swoich znajomych. Początek procesu po zbrodni w Łodzi

Łódź

Zaginęła 19-latka z Lublińca. Osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z policją

Lubliniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *