On jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa, ona miała zacierać ślady

Policjanci z zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa oraz 40-letnią kobietę podejrzaną o zacieranie śladów. W sprawie zostało wszczęte śledztwo. W wyniku ataku poszkodowany został 44-latek, którego znaleziono w niedzielę na warszawskich Bielanach.

Policjanci z Bielan zostali poinformowani, że przed blokiem przy ulicy Kluczowej znajduje się ranny mężczyzna. Funkcjonariusze na miejscu zastali mężczyznę z ranami kłutymi. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala.

Mundurowi w pobliżu miejsca zdarzenia zauważyli mężczyznę, który jak się okazało chwilę później, zaatakował pokrzywdzonego, za to że zwrócił mu uwagę, że zachowuje się zbyt głośno. Mołdawianin został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie” – wyjaśniła we wtorek podinspektor Elwira Kozłowska, rzeczniczka bielańskiej policji.

Do pracy natychmiast też przystąpili funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora dyżurnego, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i dokonali szczegółowych oględzin.

W tym samym czasie policjanci przesłuchiwali świadków i analizowali spływające na bieżąco informacje. „W trakcie dalszej pracy funkcjonariusze ustalili, że bezpośredni związek ze zdarzeniem może mieć była partnerka zatrzymanego 40-latka. Jeszcze tego samego dnia kobieta została zatrzymana przez bielańskich policjantów. W toku dalszych czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli nóż, który ukryła 40-latka, a którym sprawca prawdopodobnie zadawał ciosy” – przekazała rzeczniczka. I dodała: – „Zebrany przez bielańskich policjantów, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Żoliborz, materiał dowodowy pozwolił na postawienie 40-letniemu obywatelowi Mołdawii zarzutu usiłowania zabójstwa, a 40-letniej obywatelce Ukrainy zarzutu zacierania śladów„.

O Kinga

nic nie znaleziono

Krosno. Pożar w markecie budowlanym Merkury Market

Krosno

Zgłosił zaginięcie żony, potem przyznał się do jej zabójstwa

Kluczbork

Mieli zasłonięte twarze i kaptury na głowach. Na szkolnym boisku pobili 17-latka

Starogard Gdański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *