Nie żyją trzy osoby, w tym dziecko. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką

Tragiczny wypadek na DK 27

Do tragedii doszło przed godziną 15. Do wypadku doszło na wysokości miejscowości Bieniów, między Nowogrodem Bobrzańskim a Żarami. Droga krajowa nr 27 jest całkowicie zablokowana, wyznaczono objazdy drogami lokalnymi.

Zobacz galerię

Osobowa kia sportage, jadąc od strony Zielonej Góry w kierunku Żar, zderzyła się czołowo z ciężarówką marki volvo – mówi podinsp. Marcin Maludy, rzecznik prasowy lubuskiej policji.

Osobowym autem podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Niestety, wszyscy ponieśli śmierć na miejscu.

Wypadek na prostym odcinku drogi

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. – Trwa akcja ratunkowa – mówi nam mł. kpt. mgr inż. poż. Paweł Brela, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Żarach. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają m. in. dokładny przebieg tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu. Wtedy doszło do zderzenia.

Pięć osób zginęło w Lubuskiem jednego dnia

Przypomnijmy, że to już druga tragedia, do której doszło na lubuskich drogach we wtorek, 13 grudnia. Po godzinie trzeciej w nocy w Zielonej Górze osobowe bmw roztrzaskało się o drzewo. Siła uderzenia była tak ogromna, że auto rozpadło się na dwie części. W wypadku zginęło dwoje młodych ludzi.

źródło; nowiny24.pl

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *