Napad na bank we Wrocławiu. Policja zwraca się o pomoc do kierowców

Po napadzie z piątku na bank we Wrocławiu policja z tego miasta zwraca się z prośbą do kierowców, którzy przemieszczali się w rejonie tej placówki z uruchomionymi rejestratorami wideo. Nagrania można przekazać do komisariatu lub przesłać pocztą elektroniczną.

Do rozboju doszło w piątek w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu. Według pierwszych informacji zamaskowany mężczyzna przyłożył do twarzy pracownicy banku tkaninę nasączoną nieznaną substancją, a później ukradł pieniądze i uciekł.


Do rozboju doszło w piątek w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu. Według pierwszych informacji dziennikarzy RMF FM zamaskowany mężczyzna przyłożył do twarzy pracownicy banku tkaninę nasączoną nieznaną substancją, a później ukradł pieniądze i uciekł.

Policja, ze względu na dobro postępowania, nie potwierdziła dotąd właśnie takiego przebiegu napadu, za to w sobotę opublikowała wezwanie do użytkowników aut:

„policjanci z komendy miejskiej we Wrocławiu zwracają się z prośbą do wszystkich kierowców, którzy 22 września 2023 roku, w godzinach 8:30 – 9:30 przemieszczali się ul. Borowską na odcinku pomiędzy ulicami Kamienną i Armii Krajowej oraz ulicą Jacka Kuronia, a w swoich pojazdach mają zamontowane rejestratory wideo, o udostępnienie nagrań z tych urządzeń”.https://pulsembed.eu/p2em/s3hmgiXh3/

Nagrania można przekazać bezpośrednio do Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki (ul. Ślężna 115-129) lub wysłać drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu (kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl).

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Zaginął 63-letni Wiesław Paszkot z Krakowa

Kraków

Wziął narkotyki, miał wizję, zabił swoich znajomych. Początek procesu po zbrodni w Łodzi

Łódź

Zaginęła 19-latka z Lublińca. Osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z policją

Lubliniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *