Nagie ciało kobiety w centrum miasta. Obrażenia wskazują na morderstwo

Leżącą za sklepem w centrum Raciborza kobietę zauważył wieczorem przechodzień. Niestety już nie żyła. Miała 46 lat, była z innego województwa. Prawdopodobnie została zamordowana. Śledczy podają, że była zupełnie naga i miała widoczne obrażenia. Są pierwsze zatrzymania.

Ciało kobiety zostało znalezione we wtorek około 20.20 w Raciborzu przy ulicy Nowomiejskiej. To centrum miasta. – Zwłoki leżały za sklepem przy pustostanie – mówi prokurator rejonowa w Raciborzu Agata Dołhasz.

Kobietę zauważył przechodzień i zadzwonił na telefon alarmowy 112. Na miejsce przyjechały służby, policja i pogotowie.

Kobieta miała 46 lat, nie mieszkała w Raciborzu, była z innego województwa” – mówi Joanna Wiśniewska, rzeczniczka policji w tym mieście.

„Zgon z udziałem osób trzecich, niewykluczony gwałt”

Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która zaplanowana jest na jutro” – informuje Dołhasz. „Ciało było zupełnie nagie. Ujawniliśmy obrażenia, które wskazują, że zgon nastąpił z udziałem osób trzecich. Nie możemy wykluczyć gwałtu” – dodaje.

W sprawie są już zatrzymania osób. Dotąd nikt nie usłyszał zarzutów.

Okolice pustostanu, gdzie znaleziono kobietę, choć w centrum miasta, to miejsce, „gdzie nikt nie chodzi”. „Jest tam dużo zarośli, spotykają się tam osoby w kryzysie bezdomności” – mówi Wiśniewska.

O Kinga

nic nie znaleziono

Poznań, Gortadowo. Śmierć 39-letniej Natalii, co wiemy do tej pory?

Poznań, Gortatowo

Zaczęło się od sprzeczki, skończyło na pobiciu i ranieniu nożem

Warszawa

Zabił nożem znajomego żony, ale jej też nie zamierzał oszczędzić

Nowa Sól

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *