Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Morderstwo w Opolu. Zabójca zadał kilkanaście ciosów nożem. Mężczyzna i kobieta zatrzymani – byli kompletnie pijani

Zabójstwo w Opolu na 1 Maja. Denat prawdopodobnie był znajomym osoby, u której odbywała się impreza. Trwa ustalanie jego tożsamości. W sprawie zatrzymano również kobietę, która prawdopodobnie była w mieszkaniu, gdy doszło tam do tragedii. Na razie nie można jej przesłuchać, bo jest kompletnie pijana. Podobnie zresztą jak domniemany sprawca zabójstwa.

Do brutalnego zabójstwa doszło w jednym z mieszkań na 1 Maja w Opolu. Policjanci informację o zabójstwie dostali w środę rano około godziny 6.30.

Jeden z sąsiadów, zaniepokojony odgłosami imprezy dobiegającymi z lokalu na pierwszym piętrze, wybrał się tam, by uspokoić biesiadników. W mieszkaniu zobaczył zwłoki mężczyzny w kałuży krwi. To on wezwał mundurowych.

– Funkcjonariusze zabezpieczyli dowody i przesłuchali świadków. Ciało denata zostało zabezpieczone do sekcji zwłok – mówi mł. asp. Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. – Na miejscu zatrzymaliśmy 48-letniego mieszkańca Opola, podejrzewanego o dokonanie zabójstwa. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do sprawy została zatrzymana również 46-letnia mieszkanka Opola. Wiele wskazuje na to, że była w mieszkaniu w chwili zdarzenia. Ona również była pijana. W organizmie miała blisko 2 promile alkoholu.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Odsiedział wyrok za zabójstwo dwóch osób i znów zamordował.

Mężczyzna i kobieta trafili do policyjnej izby zatrzymań

Czynności z nimi będzie można przeprowadzić dopiero wtedy, gdy wytrzeźwieją.  Wiele wskazuje na to, że 48-latek usłyszy zarzut zabójstwa, za które grozi od 8 lat więzienia, nawet do dożywocia.

Ofiara nie miała praktycznie żadnych szans na przeżycie. Zabójca zadał jej kilkanaście ciosów nożem, głównie w okolice klatki piersiowej i szyi.

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

 

– Rany zadawano narzędziem ostrym-kończystym – mówi prokurator Stanisław Bar z Prokuratury Okręgowej w Opolu. – Na miejscu zabezpieczono nóż, który w ocenie śledczych, był narzędziem zbrodni. To oczywiście będzie jeszcze weryfikowane.

POSŁUCHAJ:

 

Trwa ustalanie tożsamości denata. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że ofiarą jest około 50-letni mężczyzna – znajomy osoby, u której odbywała się suto zakrapiana alkoholem impreza. Nasz informator twierdzi, że sprawca i ofiara znali się wcześniej, mieli nawet razem pracować za granicą. Podobno to właśnie dług stał się przyczyną tragedii.

 

Źródło; Policja OpoleNaszeMiasto

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Czy jesteś podsłuchiwany przez system Pegasus? Oto narzędzie, które pozwala to sprawdzić

Nasze smartfony i znajdujące się na nich dane nie są tak bezpieczne, jak często myślimy. …

CBŚP i BSWP zatrzymały podejrzanych o przemyt i handel narkotykami. Wśród nich jest 3 policjantów

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji i z Biura Spraw Wewnętrznych Policji zatrzymali łącznie 16 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *