Mieli zasłonięte twarze i kaptury na głowach. Na szkolnym boisku pobili 17-latka

Policjanci zatrzymali jedną z osób, które mogły brać udział w pobiciu 17-latka, do którego w poniedziałek doszło na boisku przy jednej ze szkół w Starogardzie Gdańskim. 15-latek trafił do policyjnej izby dziecka.

Do pobicia 17-latka na terenie ogólnodostępnego boiska przy jednej ze starogardzkich szkół doszło w poniedziałek. Policjanci ustali wówczas wstępnie, że na miejscu było kilku nieletnich, a czynu miała dopuścić się dwójka z nich.

Sprawcy mieli na głowach kaptury, a ich twarze były zasłonięte przez zaciągnięte koszulki. Wszystko wskazuje na to, że uczestnicy bójki mogli znać się wcześniej„- przekazał oficer prasowy policji w Starogardzie Gdańskim asp. sztab. Marcin Kunka.

17-latek wrócił do domu

Po niespełna dwóch godzinach od przyjęcia zgłoszenia kryminalni zatrzymali 15-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego.

Nieletni został osadzony w policyjnej izbie dziecka. Wyjaśniamy bliższe okoliczności dotyczące tej interwencji, a także prowadzimy czynności ukierunkowane na zatrzymanie pozostałych uczestników tego zdarzenia” – podał oficer prasowy.

Pokrzywdzony 17-latek trafił do szpitala i po wykonanym badaniu lekarskim wrócił do domu.

O Kinga

nic nie znaleziono

Krosno. Pożar w markecie budowlanym Merkury Market

Krosno

Zgłosił zaginięcie żony, potem przyznał się do jej zabójstwa

Kluczbork

CBŚP rozbija siatkę narkotykową. 17 osób zatrzymanych

Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *