Zaginiona Pani Fatima z Piotrkowa Trybunalskiego odnalazła się!

Dziękujemy wszystkim za pomoc i za zaangażowanie!

Archiwum:

Pani Fatima po raz ostatni widziana była w dniu 20.01.2023r na dworcu PKS w Piotrkowie Trybunalskim. Przywiozła ją tam jedna z jej znajomych. Kobieta widziała Panią Fatimę po raz ostatni w godzinach popołudniowych (około 12.45).

Kobieta jest mieszkanką Piotrkowa Trybunalskiego. Zaginiona nie poinformowała bliskich, gdzie się udaję i do tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu.
Istnieje prawdopodobieństwo, iż kobieta planowała udać się do Tomaszowa Mazowieckiego, jednak z ustaleń jej bliskich, nie dotarła do znajomych, którzy tam mieszkają.

Rysopis:
-wzrost 158cm
-sylwetka: krępa budowa ciała
-włosy: ciemne, krótkie
-oczy: szare

-wiek:34 lata

Znaki szczególne: okulary, tatuaż na prawym przedramieniu przedstawiający piłkę

W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w czarną kurtkę i różową bluzę. Miałą przy sobie również torbę podróżną.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod numerem telefonu 47 846 11 48!

Lub z redakcją śledcza24.tv!

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Organizowali nielegalne przekraczanie granicy. Zatrzymana para z Ustki.

Śledztwo prowadzone przez policjantów kryminalnych doprowadziło do zatrzymania 24-letniego mężczyzny i jego o rok młodszej partnerki z Ustki. To oni zamieszczali informację o pracy dla kierowców, między innymi w darknecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *