Zaczęło się od sprzeczki, skończyło na pobiciu i ranieniu nożem

Policjanci z Woli zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie z użyciem noża. Podejrzani trafili do aresztu na trzy miesiące.

Na jednej z wolskich ulic doszło do kłótni pomiędzy kilkoma mężczyznami. Jak przekazała nadkomisarz Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Warszawa IV, w pewnym momencie dwaj napastnicy pobili dwóch pokrzywdzonych i zranili ich nożem. „Zaraz po tym uciekli. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, który zabrała pokrzywdzonych z obrażeniami ciała do szpitala” – podała Sulowska.

Policjanci ustalili, że podejrzanymi o to przestępstwo są 21-latek i 24-latek. Pierwszy z nich wpadł w ręce policjantów w dniu zdarzenia, drugi został zatrzymany niedługo po nim. Po zgromadzeniu materiału dowodowego w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola podejrzani usłyszeli zarzuty karne dotyczące pobicia z użyciem noża skutkujące ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu u jednego z pokrzywdzonych i naruszeniem narządu ciała lub rozstrojem zdrowia u drugiego z pokrzywdzonych działając wspólnie i w porozumieniu – wyjaśniła rzeczniczka wolskich policjantów.

Obaj podejrzani zostali tymczasowo aresztowani.

O Kinga

nic nie znaleziono

Krosno. Pożar w markecie budowlanym Merkury Market

Krosno

Zgłosił zaginięcie żony, potem przyznał się do jej zabójstwa

Kluczbork

Mieli zasłonięte twarze i kaptury na głowach. Na szkolnym boisku pobili 17-latka

Starogard Gdański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *