Broń, pieniądze, narkotyki. 43-latek w rękach Płockich policjantów

Podczas przeszukiwania jednej z posesji na terenie gminy Gąbin pod Płockiem policjanci znaleźli prawie 450 gram narkotyków, a także broń i ponad 45 tysięcy złotych. Zatrzymano 43-latka, który został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie i handel środkami odurzającymi grozi mu do 10 lat więzienia.

Rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku sierż. szt. Monika Jakubowska poinformowała w poniedziałek, że do zatrzymania 43-latka doszło jeszcze w ubiegłym tygodniu, gdy funkcjonariusze z tamtejszego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu „złożyli niezapowiedzianą wizytę w jednym z domów gminy Gąbin”.

Z wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że na terenie posesji mogą znajdować się narkotyki, co bardzo szybko się potwierdziło. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 450 gramów środków odurzających, w tym ecstasy i marihuanę” – przekazała sierż. szt. Jakubowska. Dodała, że podczas przeszukania policjanci znaleźli także dwie jednostki broni krótkiej, ponad 45 tys. złotych oraz wagi elektroniczne i torebki do pakowania narkotyków.

Na terenie posesji funkcjonariusze zatrzymali 43-latka, któremu postawiono następnie zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu” – zaznaczyła rzecznika płockiej policji. Jak podkreśliła, mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

O Kinga

nic nie znaleziono

Krosno. Pożar w markecie budowlanym Merkury Market

Krosno

Zgłosił zaginięcie żony, potem przyznał się do jej zabójstwa

Kluczbork

Mieli zasłonięte twarze i kaptury na głowach. Na szkolnym boisku pobili 17-latka

Starogard Gdański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *