ZAGINĄŁ MACIEJ ROMANOWSKI LAT 30

24 grudnia około 23:30 Maciej opuścił nagle dom bez butów i kurtki. Mężczyzna wziął ze sobą laptopa, jednak swój telefon zostawił w domu.

Od tamtej pory z Maćkiem nie ma żadnego kontaktu. Mężczyzna nie wrócił również do swojego miejsca zamieszkania. Zaginiony ma około 180 cm wzrostu; włosy ciemnorude wpadające w brąz; zarost; oczy jasnozielone. Mężczyzna opuszczając dom nie wziął ze sobą kurtki i butów – jest ubrany nieadekwatnie do warunków pogodowych. Ma na sobie ciemną koszulkę oraz jasne dżinsy.

Jeśli widziałeś gdzieś zaginionego lub znasz miejsce jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z policją pod nr tel.47 742 82 22 lub numer alarmowy 112.

TRWAJĄ POSZUKIWANIA W KTÓRE ZAANGAŻOWANE SĄ SŁUZBY POLICJI ORAZ STRAŻY POŻARNEJ

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Zaginęło rodzeństwo. Policja prosi o pomoc

Ewelina Kozłowska, Szymon Kozłowski

Zaginiona Aleksandra odnalazła się!

16-letnia Aleksandra ostatni raz widziana była w dniu 03.02.2023r. Nastolatka wyszła z domu informując, że będzie spać u koleżanki. Policja prowadzi poszukiwania.

Zaginął 12-letni Artur Górski. Policja apeluje o pomoc

12-letni Artur Górski: ma około 148 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy, koloru ciemny blond, obcięte na "irokeza", w chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową koloru żółto-niebieskiego i posiadał torebkę koloru biało-czarnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *