Poszukiwani sprawcy napadu. Policja publikuje nagranie.

Do napadu na jubilera doszło w ubiegłym roku w Lublinie. Zamaskowani sprawcy grozili właścicielowi bronią. Skradli biżuterię, złoto oraz pieniądze o łącznej wartości blisko 3 miliony złotych. Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają lub posiadają wiedzę o tym zdarzeniu.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 23 marca 2022 roku około godz. 20.00 przy ul. Turkusowej w Lublinie. prowadzone działania operacyjne do chwili obecnej nie doprowadziły do ustalenia sprawców napadu.

Osoby, które na podstawie nagrania są w stanie rozpoznać mężczyzn lub posiadają informację na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej w Lublinie pod nr. 47 8114411 lub pod nr alarmowy 112.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *