Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Szefowie mafii uniewinnieni

Szefowie starej „gwardii” mafii, uniewinnieni.

Andrzej Z. (52 l.) ps. Słowik- dwa rozboje z bronią w ręku – uniewinniony. Ostatni szef gangu pruszkowskiego. Podejrzany o zlecenie kilku zabójstw i udział w kilku zamachach. Skazany na 6 lat za kierowanie gangiem. Obecnie oskarżony o udział w zabójstwie gen. Marka Papały.

Zygmunt R. (60 l.) ps. Bolo- rozbój z bronią w ręku – uniewinniony. Niegdyś szef gangu pruszkowskiego, który przejął pałeczkę po „Barabaszu”. W 2003 roku skazany za kierowanie grupą zbrojną na 7 lat więzienia. Zatrzymany w grudniu 2011 w związku z handlem kokainą i heroiną.

Janusz P. (57 l.) ps. Parasol- dwa rozboje z bronią w ręku – uniewinniony- podżeganie do zabójstwa – uniewinniony- handel bronią – 1,5 roku więzienia. Jeden z liderów grupy, skazany w 2003 roku na 7 lat więzienia za kierowanie gangiem w osobnym procesie. Wiązany z zabójstwem innego gangstera Wiesława N., ps. Wariat.

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Dobra wiadomość dla właścicieli mieszkań. Zakaz eksmisji z powodu Covid-19 ma być uchylony

Mało kto pamięta, że wprowadzony 31 marca 2020 roku z powodu epidemii zakaz eksmisji z …

Gdy dzwoni firma windykacyjna… – czyli jakie prawa przysługują dłużnikowi?

Do zadań firmy windykacyjnej należy doprowadzenie do ugody między wierzycielem a osobą zadłużoną. W związku …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *