Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Zatrzymany syn znanego gangstera. Akcja policji na moście Milenijnym. Użyto granatów.

Akcja Centralnego Biura Śledczego Policji na moście Milejnijnym we Wrocławiu. We wtorek około 9 rano zatrzymali samochód jadący w stronę Osobowic. – To było dynamiczne zatrzymanie. Funkcjonariusze użyli granatów hukowych –  rzeczniczka CBŚP Iwona Jurkiewicz. Wiemy, że policja zatrzymała jedną osobę. – Na razie nie ujawniamy więcej żadnych informacji – ucina Jurkiewicz.

Z informacji portalu GazetaWroclawska.pl wynika, że na moście Milenijnym zatrzymany został Kamil B. – syn znanego przed laty dolnośląskiego gangstera Jacka B. ps. „Lelek”. Ojciec i syn w październiku ubiegłego roku byli już zatrzymani i aresztowani w śledztwie wrocławskiego wydziału Prokuratury Krajowej w sprawie oszustw podatkowych na dużą skalę. Po kilku miesiącach obaj zostali zwolnieni.

Jak się dowiedzieliśmy, dziś do sądu wpłynie wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Z naszych ustaleń wynika, że zatrzymanie miało związek ze śledztwem w sprawie oszustów podatkowych i prania brudnych pieniędzy.

Kilkanaście lat temu o „Lelku” głośno było w całej Polsce. Wymieniany był w gronie liderów zorganizowanej przestępczości w Polsce. Głośno było przede wszystkim o jego wojnie z konkurencyjną grupą przestępczą ze Zgorzelca i okolic, kierowaną przez Zbigniewa M. „Caringtona”. W ostatnich miesiącach zaangażował się w produkcję filmową. Ma zagrać adwokata w filmie Konrada Niewolskiego „Asymetria”. Ma też być konsultantem. Będzie m.in. pomagał twórcom filmu w zrozumieniu więziennej rzeczywistości.

źródło;cbśp

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *