Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Zaginiona matka z dzieckiem z Rybnika odnaleziona!

Koniec poszukiwań zaginionych z Rybnika! 28-letnia Sara K. i jej 1,5 roczny syn Milan odnalezieni! To informacja z ostatniej chwili. Są cali i bezpieczni!

Wcześniej pisaliśmy o zagadkowym  zniknięciu 28-letniej matki z Rybnika. Dwa dni temu wyszła z domu z 1,5-rocznym synem Milankiem i ślad po nich zaginął.   Prawdopodobnie  to nie było pierwsze zniknięcie kobiety z dzieckiem.T

Policja w całym kraju szukała zaginionej Sary K. oraz jej 1,5-rocznego syna Milana W. O sprawie zaginięcia powiadomił partner kobiety, który jest ojcem Milanka.

We wtorek około południa kobieta miała zabrać syna, spacerowy wózek i wyjść z domu przy ul. Władysława Reymonta w Rybniku. Od tamtej pory nie było z nią kontaktu, nie odbierała telefonów.

Zaginięcie zgłosił policji ojciec dziecka, ale dopiero dzień później, 6 maja. Skąd ta zwłoka? Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta zniknęła nie po raz pierwszy. Podobne zdarzenie miało mieć miejsce niecałe pół roku temu. Wówczas kobieta wróciła z dzieckiem do domu, ale stan zdrowia chłopczyka nie był najlepszy. Te informacje sprawdzają teraz śledczy.

Dzisiaj po publikacjach w mediach udało się ustalić miejsce pobytu matki i jej dziecka. – Zakończyliśmy poszukiwania. dziękujemy wszystkim za pomoc. Kobieta i jej dziecko zostali odnalezieni. Sa bezpieczni i zdrowi – powiedział Dariusz Jaroszewski, rzecznik policji w Rybniku.

Sąsiedzi kobiety twierdzą, że nie pierwszy raz opuściła swoje mieszkanie w bloku w Rybniku. – Dwa tygodnie temu spakowała swoje rzeczy, widzieliśmy ja przed klatką z walizkami. Przyjechała też policja. Ale wtedy wróciła do swojego partnera – mówią sąsiedzi zaginionej, którzy twierdzą, ze pewnie doszło do konfliktu rodzinnego.

Policja wyjaśnia szczegóły zniknięcia. Na szczęście zarówno kobiecie, jak i jej synkowi nic złego się nie stało.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *