Zabójstwo kobiety w bliźniaczej ciąży w Rumi. Jest list gończy za byłym partnerem ofiary

Jak dowiedziała się „Wyborcza”, 37-letnia kobieta zginęła od ciosów zadanych nożem. Podejrzewany o zbrodnię jest były partner ofiary Tomasz S.

Ciało 37-letniej kobiety we wtorek, 24 marca, w mieszkaniu w Rumi znaleźli jej rodzice. Ich córka, będąca w bliźniaczej ciąży, została kilkukrotnie ugodzona nożem. Śledczy szybko wytypowali potencjalnego sprawcę – to Tomasz S., były partner ofiary, który po zabójstwie zapadł się pod ziemię.

Gdzie jest Tomasz S.?

W piątek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Mariusz Duszyński przekazał, że wobec podejrzanego sformułowano zarzuty i wystąpiono z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Wejherowie o tymczasowe aresztowanie go. Sąd zgodził się na areszt i za Tomaszem S. wystawiony został list gończy. Jest poszukiwany przez policję. Prokuratura nie wydała jeszcze jednak zgody na publikację wizerunku poszukiwanego.

Śledczy przekazują też, że przed tragedią do służb nie docierały żadne sygnały, aby w rodzinie dochodziło do przemocy.

Paragraf 148 Kodeksu karnego mówi: „Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności”.

źródło;trójmiasto/wyborcza

ARESZT DLA OSZUSTÓW WYKORZYSTUJĄCYCH STAN KLĘSKI EPIDEMICZNEJ

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *