Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Wpadł uciekinier z poprawczaka. Odsiadywał wyrok za zabójstwo siostry

20-letni Adam P. został zatrzymany w Wielkanoc przez nakielskich policjantów i funkcjonariuszy KWP w Bydgoszczy. Był poszukiwany od tygodnia po tym, jak zbiegł z zakładu poprawczego w Kcyni, w którym odbywał karę za zabójstwo.

Kujawsko-pomorska policja poinformowała rano w lany poniedziałek, że zabójca swojej 30-letniej siostry Katarzyny wpadł w nocy w ich ręce. Krótko po godz. 2:00 na terenie Kcyni zatrzymali uciekiniera i dowieźli do policyjnego aresztu, skąd jeszcze w świąteczny poniedziałek zostanie przewieziony do poprawczaka.

Adam P. 6 kwietnia wieczorem uciekł z Zakładu Poprawczego w Kcyni. Nazajutrz nakielska policja przekazała mediom komunikat o poszukiwaniach 20-latka ze wsi Gącz (gm. Janowiec Wielkopolski) i jego zdjęcie.

KWP w Bydgoszczy@KWPwBydgoszczy

Policjanci z Nakła i z KWP w Bydgoszczy zatrzymali w nocy 20-letniego uciekiniera z poprawczaka w Kcyni. Mężczyzna odbywa karę za zabójstwo. Uciekł z ośrodka 6 kwietnia, wieczorem.

Do zbrodni doszło w sierpniu 2016 roku. Ofiarę z licznymi ranami kłutymi znalazła w domu matka. Młoda kobieta wróciła na krótko do rodzinnego domu z Holandii. Feralnego dnia miała nakłaniać 16-letniego brata, żeby wznowił naukę, którą przerwał. Rodzeństwo pokłóciło się, skończyło się tragedią.

Adam P. trafił do schroniska dla nieletnich. I jako nieletni odpowiadał przed sądem (17 lat kończył 3 września 2016; kilka tygodni po zabójstwie). Został skazany za zabójstwo i trafił do Zakładu Poprawczego w Kcyni.

źródło;policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *