Wpadł uciekinier z poprawczaka. Odsiadywał wyrok za zabójstwo siostry

20-letni Adam P. został zatrzymany w Wielkanoc przez nakielskich policjantów i funkcjonariuszy KWP w Bydgoszczy. Był poszukiwany od tygodnia po tym, jak zbiegł z zakładu poprawczego w Kcyni, w którym odbywał karę za zabójstwo.

Kujawsko-pomorska policja poinformowała rano w lany poniedziałek, że zabójca swojej 30-letniej siostry Katarzyny wpadł w nocy w ich ręce. Krótko po godz. 2:00 na terenie Kcyni zatrzymali uciekiniera i dowieźli do policyjnego aresztu, skąd jeszcze w świąteczny poniedziałek zostanie przewieziony do poprawczaka.

Adam P. 6 kwietnia wieczorem uciekł z Zakładu Poprawczego w Kcyni. Nazajutrz nakielska policja przekazała mediom komunikat o poszukiwaniach 20-latka ze wsi Gącz (gm. Janowiec Wielkopolski) i jego zdjęcie.

KWP w Bydgoszczy@KWPwBydgoszczy

Policjanci z Nakła i z KWP w Bydgoszczy zatrzymali w nocy 20-letniego uciekiniera z poprawczaka w Kcyni. Mężczyzna odbywa karę za zabójstwo. Uciekł z ośrodka 6 kwietnia, wieczorem.

Do zbrodni doszło w sierpniu 2016 roku. Ofiarę z licznymi ranami kłutymi znalazła w domu matka. Młoda kobieta wróciła na krótko do rodzinnego domu z Holandii. Feralnego dnia miała nakłaniać 16-letniego brata, żeby wznowił naukę, którą przerwał. Rodzeństwo pokłóciło się, skończyło się tragedią.

Adam P. trafił do schroniska dla nieletnich. I jako nieletni odpowiadał przed sądem (17 lat kończył 3 września 2016; kilka tygodni po zabójstwie). Został skazany za zabójstwo i trafił do Zakładu Poprawczego w Kcyni.

źródło;policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Roman Giertych od roku nie stawił się na wezwanie prokuratury. Wystąpiono o tymczasowe aresztowanie adwokata

Termin wyznaczano mu już... 21 razy

Adwokat bił żonę stołkiem, pałką, mopem i dźgał ją nożem w klatkę.

Sędzia: to nie było drastyczne na tyle, by można było mówić o znęcaniu się

Padł strzał, nie żyje 32-latek

Funkcjonariusz policji postrzelił śmiertelnie 32-latka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *