Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

„W pralce zauważyli ludzką rękę”. Tak 39-latek ukrył się przed policją

Mieszkaniec gminy Łączna (woj. świętokrzyskie) schował się przed policją w pralce. Mężczyzna chciał w ten sposób uniknąć więzienia, na które skazano go za niezapłaconą grzywnę.

Mężczyzna skutecznie ukrywał się przez kilka miesięcy. Poszukiwano go, bo nie stawił się w więzieniu, gdzie miał odbyć karę 40 dni aresztu. Policjanci kilkukrotnie przeszukiwali jego dom, jednak bezskutecznie.

Z pralki za kratki

Szczęście uśmiechnęło się do mundurowych w miniony piątek. – Zmyślną kryjówkę 39-latka policjanci odkryli podczas przeszukania garażu na posesji. Zwrócili uwagę na stojącą w pomieszczeniu pralkę automatyczną. Przez okrągły otwór do załadunku odzieży zobaczyli ludzką rękę, a po chwili – znajdującego się wewnątrz poszukiwanego – poinformował

Jak się okazało, 39-latek zdemontował cały mechanizm wewnętrzny urządzenia i przez odkręcony górny panel wchodził do środka pralki, gdzie przeczekiwał wizyty policji. – W piątek mężczyzna został zatrzymany i trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższe 40 dni – dodał Gwóźdź.

Źródło: TVN24 Kraków / PAP

Źródło zdjęcia głównego: Świętokrzyska policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *