Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Tragedia w Bydgoszczy. Nie żyją 2-miesięcznie bliźnięta. Ich matka walczy o życie

Tajemnicza śmierć 2-miesięcznych chłopców w Bydgoszczy. Ich matka od poniedziałku walczy o życie w szpitalu. Ojca dzieci nie było w chwili tragedii w domu. Para ma jeszcze córkę.

Bydgoszcz. Mimo trwającej ponad dwie godziny reanimacji, nie udało się uratować dwójki niemowląt. Do tragedii doszło w poniedziałek w jednym z mieszkań przy ul. Kanałowej. Jak donosi „Gazeta Pomorska”, policja została zawiadomiona przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania, które prawdopodobnie poinformowali sąsiedzi.

Jak potwierdziła nam mł. insp. Monika Chlebicz – rzecznik prasowy KWP w Bydgoszczy, policjanci na miejscu znaleźli dwóch niespełna 2-miesięcznych chłopców. Nie mieli na ciele żadnych widocznych obrażeń. Wykluczono także zatrucie tlenkiem węgla.

W mieszkaniu była także ich matka. Kobieta trafiła do szpitala w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Z nieoficjalnych informacji „Gazety Pomorskiej” wynika, że miała zażyć leki. Kobieta miała być też pod opieką psychiatry.

Ojciec bliźniaków w chwili tragedii był w pracy. 40-latka ma jeszcze 5-letnią córkę. Dziewczynka miała być w tym czasie w przedszkolu – podaje Radio PiK. W środę zostanie przeprowadzona sekcja niemowląt, które znalezione zostały martwe w mieszkaniu na bydgoskim Okolu – poinformowała radio Prokuratura Bydgoszcz-Południe.

Tajemnicza śmierć 2-miesięcznych chłopców w Bydgoszczy. Ich matka od poniedziałku walczy o życie w szpitalu. Ojca dzieci nie było w chwili tragedii w domu. Para ma jeszcze córkę.

źródło;WP/PAP

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *