Strzelanina w domu jednorodzinnym. Mąż zabił żonę, a potem siebie!

W Zalesiu Górnym pod Piasecznem w jednym z domów jednorodzinnych doszło do morderstwa. Mąż zastrzelił swoją żonę, a następnie popełnił samobójstwo. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

Do zdarzenia doszło w sobotę w jednym z domów jednorodzinnych. Jak udało się ustalić reporterom Super Expressu mężczyzna najprawdopodobniej pokłócił się ze swoją żoną, wyciągnął broń i ją zastrzelił. Potem popełnił samobójstwo. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się policjanci z wydziału kryminalnego. Po wejściu do domu znaleźli ciało 46-letniej kobiety oraz 65-letniego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oboje zginęli od ran postrzałowych. Policjanci zabezpieczyli broń krótką, z której oddano strzały. Policja na razie nie udziela w tej sprawie żadnych informacji. 

– Na tym etapie postępowania policja nie udziela żadnych informacji – informuje nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. 

Śledztwo prowadzi prokuratura rejonowa w Piasecznie.

źrodło;se/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *