Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Strzelanina w domu jednorodzinnym. Mąż zabił żonę, a potem siebie!

W Zalesiu Górnym pod Piasecznem w jednym z domów jednorodzinnych doszło do morderstwa. Mąż zastrzelił swoją żonę, a następnie popełnił samobójstwo. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

Do zdarzenia doszło w sobotę w jednym z domów jednorodzinnych. Jak udało się ustalić reporterom Super Expressu mężczyzna najprawdopodobniej pokłócił się ze swoją żoną, wyciągnął broń i ją zastrzelił. Potem popełnił samobójstwo. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się policjanci z wydziału kryminalnego. Po wejściu do domu znaleźli ciało 46-letniej kobiety oraz 65-letniego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oboje zginęli od ran postrzałowych. Policjanci zabezpieczyli broń krótką, z której oddano strzały. Policja na razie nie udziela w tej sprawie żadnych informacji. 

– Na tym etapie postępowania policja nie udziela żadnych informacji – informuje nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. 

Śledztwo prowadzi prokuratura rejonowa w Piasecznie.

źrodło;se/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *