Potworne morderstwo w Płońsku! Kamil dostał 11 ciosów nożem przed swoim domem

W czwartek późnym wieczorem w Płońsku doszło do makabrycznego zdarzenia. Przed blokiem przy ul. Młodzieżowej grupa młodych ludzi zadźgała swojego kolegę. Zadali mu aż 11 ciosów nożem. Wszyscy zostali zatrzymani i w poniedziałek zostaną doprowadzeni do prokuratury.

Do morderstwa doszło po godz. 23 . Przed jednym z bloków przy ul. Młodzieżowej grupa najprawdopodobniej pijanych i naćpanych osób dopadła Kamila. Ktoś nagle wyciągnął nóż i zaczął go dźgać na oślep. 19 – latek dostał 11 ciosów nożem. Na osiedlu rozległ się przeraźliwy krzyk. Sprawcy po wszystkim uciekli. Na miejsce została wezwana policja. – Policjanci po godz. 23 otrzymali informację, że w pobliży bloków leży ranny mężczyzna. Na miejsce akcji udał się patrol policji oraz pogotowie ratunkowe – informuje podkom Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej komendy. Po przybyciu na miejsce policji i ratowników okazało się, że młody mężczyzna jest nieprzytomny i ma rany na ciele. Ratownicy natychmiast podjęli jego reanimacje. Niestety, nie udało im się przywrócić mu funkcji życiowych. Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności i rozpoczęli poszukiwanie sprawców. Jakiś czas później zatrzymali całą grupę zamieszaną w morderstwo. Sprawcy trafili do policyjnej celi. Jak dowiedzieli się nieoficjalnie dziennikarze Super Expressu cała grupa była pod wpływem alkoholu i narkotyków. Dlaczego zabili Kamila? Najprawdopodobniej chodziło o porachunki narkotykowe. Sprawą zajmuje się prokuratura w Płońsku. Wszyscy zatrzymani oczekują na przesłuchanie, które nastąpi prawdopodobnie w poniedziałek, gdy dojdą do siebie i będą w stanie składać zeznania.

Zadźgali Kamila przed blokiem

źródło;se/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *