Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Potworne morderstwo w Płońsku! Kamil dostał 11 ciosów nożem przed swoim domem

W czwartek późnym wieczorem w Płońsku doszło do makabrycznego zdarzenia. Przed blokiem przy ul. Młodzieżowej grupa młodych ludzi zadźgała swojego kolegę. Zadali mu aż 11 ciosów nożem. Wszyscy zostali zatrzymani i w poniedziałek zostaną doprowadzeni do prokuratury.

Do morderstwa doszło po godz. 23 . Przed jednym z bloków przy ul. Młodzieżowej grupa najprawdopodobniej pijanych i naćpanych osób dopadła Kamila. Ktoś nagle wyciągnął nóż i zaczął go dźgać na oślep. 19 – latek dostał 11 ciosów nożem. Na osiedlu rozległ się przeraźliwy krzyk. Sprawcy po wszystkim uciekli. Na miejsce została wezwana policja. – Policjanci po godz. 23 otrzymali informację, że w pobliży bloków leży ranny mężczyzna. Na miejsce akcji udał się patrol policji oraz pogotowie ratunkowe – informuje podkom Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej komendy. Po przybyciu na miejsce policji i ratowników okazało się, że młody mężczyzna jest nieprzytomny i ma rany na ciele. Ratownicy natychmiast podjęli jego reanimacje. Niestety, nie udało im się przywrócić mu funkcji życiowych. Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności i rozpoczęli poszukiwanie sprawców. Jakiś czas później zatrzymali całą grupę zamieszaną w morderstwo. Sprawcy trafili do policyjnej celi. Jak dowiedzieli się nieoficjalnie dziennikarze Super Expressu cała grupa była pod wpływem alkoholu i narkotyków. Dlaczego zabili Kamila? Najprawdopodobniej chodziło o porachunki narkotykowe. Sprawą zajmuje się prokuratura w Płońsku. Wszyscy zatrzymani oczekują na przesłuchanie, które nastąpi prawdopodobnie w poniedziałek, gdy dojdą do siebie i będą w stanie składać zeznania.

Zadźgali Kamila przed blokiem

źródło;se/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *