Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Poszukiwany listami gończymi poinformował policję, „że nigdy nie zostanie zatrzymany”. Pomylił się

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Wyszkowa. Jak relacjonują, wcześniej zadzwonił na komendę i stwierdził, że „jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany”.

Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze ze specjalnej Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Policja: zmieniał mieszkania i auta

Jak poinformował Rafał Jeżak z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji, 40-latek z Wyszkowa był poszukiwany listami gończymi przez sądy w Lublinie, Chełmie i Mińsku Mazowieckim. Mężczyzna miał do odbycia karę dziewięciu lat więzienia za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenie mienia.

Z relacji funkcjonariuszy wynika, że wyszkowianin często zmieniał miejsce zamieszkania. Miał przebywać u swoich przyjaciółek, a także korzystać z różnych, zazwyczaj luksusowych aut.

Chwalił się, że nigdy nie zostanie zatrzymany

– Kilka dni przed zatrzymaniem mężczyzna zadzwonił na policję i poinformował mundurowych, że jest poszukiwany, ale jednocześnie zastrzegł, że jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany – zwrócił uwagę Jeżak.

Pomylił się. Kilka dni później, kiedy trenował w jednej z siłowni w Lublinie, podeszli do niego policjanci i zakuli go w kajdanki. Według funkcjonariuszy, mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Trafił do aresztu.

źródło;tvn24/policja/wyszków

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *