Poszukiwany listami gończymi poinformował policję, „że nigdy nie zostanie zatrzymany”. Pomylił się

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Wyszkowa. Jak relacjonują, wcześniej zadzwonił na komendę i stwierdził, że „jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany”.

Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze ze specjalnej Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Policja: zmieniał mieszkania i auta

Jak poinformował Rafał Jeżak z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji, 40-latek z Wyszkowa był poszukiwany listami gończymi przez sądy w Lublinie, Chełmie i Mińsku Mazowieckim. Mężczyzna miał do odbycia karę dziewięciu lat więzienia za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenie mienia.

Z relacji funkcjonariuszy wynika, że wyszkowianin często zmieniał miejsce zamieszkania. Miał przebywać u swoich przyjaciółek, a także korzystać z różnych, zazwyczaj luksusowych aut.

Chwalił się, że nigdy nie zostanie zatrzymany

– Kilka dni przed zatrzymaniem mężczyzna zadzwonił na policję i poinformował mundurowych, że jest poszukiwany, ale jednocześnie zastrzegł, że jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany – zwrócił uwagę Jeżak.

Pomylił się. Kilka dni później, kiedy trenował w jednej z siłowni w Lublinie, podeszli do niego policjanci i zakuli go w kajdanki. Według funkcjonariuszy, mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Trafił do aresztu.

źródło;tvn24/policja/wyszków

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Roman Giertych od roku nie stawił się na wezwanie prokuratury. Wystąpiono o tymczasowe aresztowanie adwokata

Termin wyznaczano mu już... 21 razy

Adwokat bił żonę stołkiem, pałką, mopem i dźgał ją nożem w klatkę.

Sędzia: to nie było drastyczne na tyle, by można było mówić o znęcaniu się

Padł strzał, nie żyje 32-latek

Funkcjonariusz policji postrzelił śmiertelnie 32-latka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *