Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Polski piłkarz prawie zabił znajomego. Pod wpływem narkotyków wbił mu nóż w kark

Jak informuje „Czas Chojnic”, 25-letni Patryk Z. trafił do aresztu po wydarzeniach, które miały miejsce pod koniec ubiegłego roku. To piłkarz, który w przeszłości był powoływany do młodzieżowej reprezentacji Polski.

Dramat rozegrał się kilka dni temu na jednym z osiedli w Chojnicach, o czym informuje gazeta „Naszej Chojnice”. 25-letni Patryk Z. spotkał się z 36-letnim znajomym. Mężczyźni grali w gry komputerowe, a w trakcie rozrywki zażyli narkotyki.

Nagle spotkanie towarzyskie zamieniło się w horror. Młodszy Z. złapał nóż i wbił go w okolice karku swojego kolegi. Ostrze wbiło się na głębokość około 10 centymetrów. Po chwili uciekł z mieszkania.

26-latek zaczął zachowywać się bardzo dziwnie. Chodził po mieście i mówił, że ktoś go goni i chce zabić. Niedługo później sam przyszedł na komisariat policji.

– Logiczny kontakt z mężczyzną był bardzo utrudniony, wypowiadał się chaotycznie, nielogicznie i niespójnie – relacjonuje w gazecie Justyna Przytarska, rzeczniczka policji w Chojnicach.

Dopiero po pewnym czasie policji udało się ustalić, co się wydarzyło. Funkcjonariusze odnaleźli mieszkanie, w którym rozegrał się dramat. W środku leżał nieprzytomny 36-latek z raną kłutą w okolicy karku. Zabrano go do szpitala w ciężkim stanie.

Sprawą zajmuje się prokuratura i policja. Patryk Z. trafił do aresztu i za kratami może spędzić sporą część swojego życia. Postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. W takim przypadku najniższy wymiar kary to 8 lat, a najwyższy to 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.

Kim jest „nożownik z Chojnic” jak określiły go media? To były piłkarz, który jeszcze kilka lat temu uchodziło za duży talent. Był powoływany do młodzieżowej reprezentacji Polski przez Marcina Dorny. Rozegrał nawet jedno spotkanie w kadrze U-18.

Patryk Z. był zawodnikiem m.in. Lechii Gdańsk, Arki Gdynia i Chojniczanki Chojnice, ale w żadnym z tych klubów nie przebił się do pierwszego zespołu. Ostatnio był bez klubu.

 

źródło;policja

 

 

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *