Policja zatrzymała złodziei Ferrari z Mielna

Dwóch mężczyzn i kobietę, mieszkańców Mazowsza oraz Warmii i Mazur, zatrzymali policjanci koszalińskiego wydziału kryminalnego w związku z kradzieżą samochodu Ferrari 488 Spider wartego ponad 1 mln zł.

 

Jak podała oficer prasowa KMP w Koszalinie kom. Monika Kosiec, zatrzymani to karani wcześniej mężczyźni w wieku 35 i 29 lat oraz 20-letnia kobieta. Ich zatrzymań dokonano równolegle na terenie województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego i mazowieckiego. W zajmowanych przez nich pomieszczeniach i użytkowanych samochodach policjanci ujawnili narkotyki, gotówkę oraz sprzęt służący do kradzieży pojazdów.

„Zatrzymane osoby przewieziono do Koszalina. Cała trójka usłyszała już zarzuty za przestępstwa, których popełnienie zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Koszalinie zastosował wobec podejrzanych tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy” – poinformowała kom. Kosiec.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Mógł ukraść nawet dziewięć aut jednego dnia. Wpadł, bo policjanci namierzyli jego samochód „roboczy”

Regularnie kradł samochody luksusowych marek. Wpadł, ponieważ policjanci namierzyli samochód „roboczy”, którego używał do popełniania …

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *