Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 303

Policja zatrzymała złodziei Ferrari z Mielna

Dwóch mężczyzn i kobietę, mieszkańców Mazowsza oraz Warmii i Mazur, zatrzymali policjanci koszalińskiego wydziału kryminalnego w związku z kradzieżą samochodu Ferrari 488 Spider wartego ponad 1 mln zł.

 

Jak podała oficer prasowa KMP w Koszalinie kom. Monika Kosiec, zatrzymani to karani wcześniej mężczyźni w wieku 35 i 29 lat oraz 20-letnia kobieta. Ich zatrzymań dokonano równolegle na terenie województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego i mazowieckiego. W zajmowanych przez nich pomieszczeniach i użytkowanych samochodach policjanci ujawnili narkotyki, gotówkę oraz sprzęt służący do kradzieży pojazdów.

„Zatrzymane osoby przewieziono do Koszalina. Cała trójka usłyszała już zarzuty za przestępstwa, których popełnienie zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Koszalinie zastosował wobec podejrzanych tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy” – poinformowała kom. Kosiec.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Roman Giertych od roku nie stawił się na wezwanie prokuratury. Wystąpiono o tymczasowe aresztowanie adwokata

Termin wyznaczano mu już... 21 razy

Adwokat bił żonę stołkiem, pałką, mopem i dźgał ją nożem w klatkę.

Sędzia: to nie było drastyczne na tyle, by można było mówić o znęcaniu się

Padł strzał, nie żyje 32-latek

Funkcjonariusz policji postrzelił śmiertelnie 32-latka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *