bedroom mess after sex, couple in love

Policja zatrzymała małżeństwo. Ona udawała prostytutkę, on okradał jej klientów

Młode małżeństwo wabiło do swojego domu na Wilanowie mężczyzn zainteresowanych usługą masażu erotycznego. Policja ustaliła, że klienci po przekroczeniu progu sypialni byli napadani przez mężczyznę w stroju ochroniarza, który żądał od nich pieniędzy za usługę, której nie było. Para została zatrzymana.

Jak przekazał kom. Robert Koniuszy, oficer prasowy z Komendy Rejonowej Policji Warszawa–Mokotów, do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z wilanowskich domów.

– 26–letni mężczyzna wraz ze swoją o cztery lata starszą żoną postanowili w nieuczciwy sposób zarobić trochę gotówki. Do swojego mieszkania wabili mężczyzn pod pretekstem usługi masażu. Z ogłoszenia zamieszczonego w internecie wynikało, że nie będzie to usługa zdrowotna, tylko bardziej osobliwa, o nieco kuszącym charakterze – powiedział Koniuszy.

Policjant przekazał, że para miała dla swoich klientów przygotowany scenariusz z nieoczekiwanym zwrotem akcji. Najpierw jego żona, ubrana w koronkową bieliznę i perukę zapraszała obcego mężczyznę do jednego z pomieszczeń i „zabierała się do finalizacji usługi”. Wtedy – jak ustalili policjanci – do pokoju miał wbiegać jej mąż w stroju pracownika ochrony, kamizelce kuloodpornej i kominiarce na głowie. 26–latek był wyposażony w kajdanki i policyjną pałkę.

– Mężczyzna demonstrował swoją wściekłość i groził klientom pobiciem, a następnie zmuszał do oddania pieniędzy. Klient zawstydzony swoimi zamiarami wobec żony uzbrojonego furiata oddawał gotówkę i uciekał ze spodniami w ręku – powiedział kom. Koniuszy.

Klient zgłosił się na policję, gdy „emocje opadły”

Policjanci z Wilanowa zostali powiadomieni o zdarzeniu przez 33–letniego mieszkańca Warszawy, który złożył zawiadomienie, gdy „emocje opadły”. Mężczyzna stracił 400 zł. Okazało się, że dwa dni wcześniej na kwotę 450 zł został okradziony 35–letni mieszkaniec Raszyna.

– Kryminalni udali się do mieszkania nieuczciwych usługodawców. W trakcie przeszukania pomieszczeń odkryli pokoik »do masażu«. W innych pomieszczeniach policjanci znaleźli trzy damskie peruki, kamizelkę kuloodporną, palkę teleskopową i palkę typu tonfa, latarki taktyczne, kajdanki, czarne rękawiczki, czarną czapkę z napisem ochrona, imitację odznaki policyjnej, pas i gotówkę w kwocie 1060 zł pozyskaną w drodze przestępstwa – przekazał oficer prasowy policji.

Koniuszy przekazał, że małżeństwo „niechętnie dzieliło się swoją historią” z funkcjonariuszami policji. Przesłuchany w prokuraturze 26-latek usłyszał zarzut wymuszenia rozbójniczego, a jego żona – pomocnictwa do tego przestępstwa.

Kobieta została objęta policyjnym dozorem, a mężczyznę sąd na wniosek prokuratury aresztował na trzy miesiące. Podejrzanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło;tvp/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *