Policja poszukuje sprawcy napaści seksualnej. Ofiarą padła 12-latka

Policjanci poszukują mężczyzny, który zaatakował 12-latkę. Śledczy sporządzili portret pamięciowy sprawcy przestępstwa. Do napaści seksualnej doszło nieopodal Graczyna w województwie pomorskim.

Policjanci z Kościerzyny prowadzą czynności w sprawie napaści seksualnej na 12-latkę. Do zdarzenia doszło 26 lipca około godziny 11:30 na drodze leśnej w okolicach miejscowości Garczyn. Policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy przestępstwa. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kościerzynie.

Rysopis mężczyzny:

  • wiek około 40 lat
  • wzrost około 175 cm
  • krępa sylwetka ciała
  • włosy jasnobrązowe, krótke zaczesane na bok z łysiną czołową
  • zarost brody kształtu owalnego
  • ubrany był w bluzę z kapturem koloru czarnego, spodenki typu bojówkidługości do kolan w moro, buty sportowe koloru granatowego.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami Komenddy Powiatowej Policji w Kościerzynie pod numerem telefonu 58-680-32-22. Informację można również przekazać na numery alarmowe 112 i 997.

O Ryszard Zieliński

Zobacz także!

Morderstwo-Syn zabił matkę. 27-latek zadał Matce 34 ciosy nożem

Potworna zbrodnia w Czarnkowie (woj. wielkopolskie). 69-letnia Irena W. zginęła z rąk własnego syna. 27-letni …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *