Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Napad z bronią w ręku nie robi na sprzątaczce wrażenia.

Czeska policja poszukuje sprawczyni napadu na sklep spożywczy w Nowym Mieście pod Smrkem (Czechy). Na opublikowanym nagraniu zaskakuje luz z jakim do sytuacji podchodzi kobieta sprzątająca sklep.

Do napadu doszło we wtorek 14 kwietnia tuż przed zamknięciem placówki. Do sklepu weszła kobieta z maseczką na twarzy, dodatkowo miała założone okulary i zaciągnięty na czapkę z daszkiem kaptur.

Ostentacyjnie przeładowała broń, wycelowała w sprzedawczynię i zażądał wydania gotówki. Sprzedawczyni obawiając się o życie swoje i koleżanki oddała cały utarg.

W chwili gdy kobieta będąca na muszce wydaje utarg jej koleżanka zachowuje się w zaskakujący sposób. Najpierw obserwuje napad, aby po chwili jak gdyby nigdy nic kontynuować sprzątanie sklepu. Jak podaje czeska policja w czasie napadu nikt nie został ranny bo pracownicy nie stawiali oporu.

Policja prowadzi w tej chwili intensywne poszukiwania sprawczyni napadu. Kobieta miała około 160 cm wzrostu jasne włosy i mówiła po czesku bez obcego akcentu. 

Źródło: frydlantsko.eu/eluban

 

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *