Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Napad na bank w Gdyni. Trwa policyjna obława.

W poniedziałek około 11:00 do jednego z banków w Gdyni-Orłowie wszedł mężczyzna i zażądał wydania pieniędzy. Po ich otrzymaniu uciekł w kierunku Sopotu. Na Pomorzu trwa policyjna obława.

Jak podaje „Wyborcza” policjanci nie informują, jaka kwota została skradziona z placówki bankowej. – Mężczyzna zażądał pieniędzy. Gdy je otrzymał, oddalił się w kierunku Sopotu samochodem Honda Civic starszego typu w kolorze brązowym – powiedział Adam Gruźlewski z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Policyjna obława między Gdynią i Sopotem. Poszukiwany sprawca napadu na bank

Według ustaleń dziennikarzy portalu trojmiasto.pl do napadu doszło w oddziale PKO Banku Polskiego S.A. znajdującym się przy al. Zwycięstwa. Prawdopodobnie mężczyzna był zamaskowany. Policjanci próbują ustalić, czy działał sam. Jak informuje „SE” mężczyzna miał zażądać od kasjerki pieniędzy, miał przy sobie przedmiot przypominający broń. Mógł ukraść około 10 tysięcy złotych.

Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze, którzy sprawdzają nagrania z monitoringu oraz przesłuchują świadków. Na odcinku między Gdynią i Sopotem trwa policyjna obława. Droga jest zablokowana przez policjantów, którzy legitymują wszystkich kierowców jadących w kierunku Gdańska. Na drodze wyjazdowej z Gdyni do Gdańska utworzył się już ponad kilometrowy korek.

źródło;policja

Poprzedni artykuł;

Kolejny obrót fikcyjnymi fakturami VAT, kawa i olej napędowy. Straty około 38 mln zł

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Śmierć ciężarnej 30-latki. Matka kobiety pokazała wiadomości: „Trzeba czekać, aż serce przestanie bić”

30-letnia Izabela była w 22. tygodniu ciąży. Kobieta zmarła w szpitalu w Pszczynie. Na temat …

Dobra wiadomość dla właścicieli mieszkań. Zakaz eksmisji z powodu Covid-19 ma być uchylony

Mało kto pamięta, że wprowadzony 31 marca 2020 roku z powodu epidemii zakaz eksmisji z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *