Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Morderstwo Kornelii. Matka zabitej 16-latki oskarża policję. „Bagatelizowali sprawę”

Poważne zarzuty matki Kornelii z Piaseczna pod adresem policji. Marlena Krassowska twierdzi, że służby zbagatelizowały sprawę i nie postępowały tak, jak powinny.

Matka Kornelii znów zabrała głos na temat morderstwa 16-letniej córki. W rozmowie z „Faktem” krytykuje poczynania służb. – Błagałam, żeby sprawdzili, gdzie logował się telefon Kornelii. Nie zabezpieczyli monitoringu z kamer – mówi.

Przez dwa tygodnie nie przesłuchali znajomych Kornelii, w tym Patryka i Martyny. Dopiero gdy napisałam list do komendanta, coś się ruszyło – dodaje Marlena Krassowska.

Policja natomiast twierdzi, że postępowała zgodnie z zasadami. – Zapewniam, że policjanci z Piaseczna wykonali wszystkie możliwe czynności. Dotarli do wielu osób. Sprawdzili każdy sygnał – mówi rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak, cytowany przez „Fakt”.

Makabryczne odkrycie pod Konstancinem

Zaginięcie 16-letniej Kornelii zostało zgłoszone 12 lutego. Dziewczyna zniknęła dzień wcześniej. Przez długi czas rodzina nie wiedziała, co się z nią dzieje.

Przełom nastąpił 26 kwietnia. Wówczas ciało Kornelii znalazł spacerowicz, który wybrał się do lasu na obrzeżach Konstancina. Zamordowana 16-latka leżała w płytkim rowie, przysypana ziemią, gałęziami i liśćmi.

Śledczy ustalili, że Kornelię zabili 25-letni Patryk B. i 16-letnia Martyna S. Rówieśniczka zamordowanej miała ją zwabić na parking, gdzie czekał już 25-latek. Kiedy zobaczył Kornelię, wyjął wiatrówkę i oddał strzał w jej głowę. Następnie przeniósł ciało dziewczyny do lasu.

źródło;o2.pl

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *