MORDERCZYNI Kornelii z Piaseczna trafiła za kraty! Spędzi prawie całe życie w więzieniu!

W czwartek zakończyło się przesłuchanie 17-letniej Martyny S. Okrutna nastolatka, która z zimną krwią zamordowała swoją przyjaciółkę usłyszała właśnie zarzut zabójstwa i została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Grozi jej 25 lat więzienia.

– 17-latka podejrzana jest o dokonanie zabójstwa na terenie Konstancina Jeziorny wspólnie i w porozumieniu z Patrykiem B. – poinformowała Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Kornelia K. zmarła na skutek gwałtownego uduszenia, do czego przyczynili się Martyna i Patryk. Oskarżona o zabójstwo Martyna S. nie przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia. Prokuratura w czwartek skierowała wniosek do sądu o areszt dla 17-latki. – Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował Martynę S. na trzy miesiące- dodaje Skrzyniarz. Kornelia K. ostatni raz widziana była 11 lutego, około godziny 19.00. Jej zwłoki odnaleziono 26 kwietnia 2020 roku w lesie w Łęgach Oborskich. Ciało znalazł spacerowicz. Leżało w dole w niewielkim lesie. Chwilę potem Martyna S. i Patryk B. zostali zatrzymani.

źródło;se/daminaryndak

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

„Oszust z Tindera” zatrzymany pod Wrocławiem.

udawał miliardera, a oczarowane nim kobiety zaciągały gigantyczne kredyty, by pomagać mu, gdy rzekomo znalazł się w kłopotach. "Oszust z Legnicy" grał doradcę finansowego.

Jak stracić pieniądze z konta przez WhatsApp, OLX, SMS, ZUS czy bank

Cyberprzestępcy wciąż aktualizują swoje metody, by tylko dostać dane do logowania do cudzych kont. Robią to po to, by je oczyścić z gotówki. Okradziony klient ma znikome szanse na jej odzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *