Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

MORDERCZYNI Kornelii z Piaseczna trafiła za kraty! Spędzi prawie całe życie w więzieniu!

W czwartek zakończyło się przesłuchanie 17-letniej Martyny S. Okrutna nastolatka, która z zimną krwią zamordowała swoją przyjaciółkę usłyszała właśnie zarzut zabójstwa i została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Grozi jej 25 lat więzienia.

– 17-latka podejrzana jest o dokonanie zabójstwa na terenie Konstancina Jeziorny wspólnie i w porozumieniu z Patrykiem B. – poinformowała Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Kornelia K. zmarła na skutek gwałtownego uduszenia, do czego przyczynili się Martyna i Patryk. Oskarżona o zabójstwo Martyna S. nie przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia. Prokuratura w czwartek skierowała wniosek do sądu o areszt dla 17-latki. – Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował Martynę S. na trzy miesiące- dodaje Skrzyniarz. Kornelia K. ostatni raz widziana była 11 lutego, około godziny 19.00. Jej zwłoki odnaleziono 26 kwietnia 2020 roku w lesie w Łęgach Oborskich. Ciało znalazł spacerowicz. Leżało w dole w niewielkim lesie. Chwilę potem Martyna S. i Patryk B. zostali zatrzymani.

źródło;se/daminaryndak

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *