Mieszkanie, które stało się więzieniem

Syn Mamie zgotował taki los. Adam N.

Córka uratowała Matkę.

Na Tarchominie przy ulicy Atutowej doszło do interwencji Państwowej Straży Pożarnej. Syn przetrzymywał swoją matkę w mieszkaniu, zabrał jej wszystkie dokumenty i pozbawił ją kontaktu z resztą rodziny. Dostarczał jedynie pożywienie. Zamykał ja na klucz i odwiedzał raz dziennie jak wyprowadzał psa. Strażaków zaalarmowała zaniepokojona córka.   Pomogli oni wydostać się kobiecie przez balkon, za pomocą podnośnika koszowego.

 

źródło;Ś24.tv

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Rząd bierze się za windykację. Znamy rewolucyjny projekt

Zbigniew Ziobro i Marcin Warchoł biorą się za sektor windykatorów

Kilkaset oszukanych osób.

Kolejne zatrzymania ws. piramidy finansowej

Kim jest świadek koronny?

jest pojęciem dość znanym. Zazwyczaj ludziom kojarzy się, że przysługują mu „jakieś korzyści”.

2 komentarze

  1. Zbulwersowana sąsiadka

    Ta tzw. ,,córka” uwolniła matkę od dorobku całego życia, od mieszkania, od wszystkich oszczędności i od bieżących wpływów łącznie ponad 0,5 mln złotych.
    Widziałam jak ta staruszka odżyła i jak z dnia na dzień promieniała. Z zaniedbanej i porzuconej przez córkę starowinki zmieniała się w elegancką i zadbaną kobietę.
    Tuż przed porwaniem pani Eugenii z udziałem strażaków tłumaczyłam, że jej brat będzie za 20 minut. Wówczas wpadła w szał, i aby przyspieszyć akcję ewakuacyjną zaczęła biegać jak opętana po klatce schodowej wykrzykując: porwali…!!!, zamknęli…!!!, uwięzili…!!!, Ile trzeba mieć w sobie podłości i pazerności aby narażać własną matkę (82 lata) na stres wyciągnięcia jej z balkonu III piętra? Dobrze, że cała prawda wyszła na jaw. Szczegóły na sledcza24.tv „Rodzina walczy o losy swojej Mamy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *