Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Ciała kobiety i noworodka

W Radomsku w województwie łódzkim doszło do koszmarnego odkrycia. W jednym z mieszkań znaleziono ciała kobiety i nowo narodzonego dziecka.

Jak przekazuje „Dziennik Łódzki” ciała znaleziono w poniedziałek około godziny 11 w mieszkaniu przy ulicy Pajdaka w Radomsku. Teraz sprawą śmierci matki i noworodka zajmują się radomszczańscy śledczy.

Prokurator Jacek Bocianowski z Prokuratury Rejonowej w Radomsku powiedział gazecie, że są w tej chwili udzielane żadne informacje dotyczące postępowania w tej sprawie ani okoliczności zdarzenia.

Z doniesień „Dziennika Łódzkiego” wynika, że kobieta to 36-letnia radomszczanka. Według sąsiadów zawsze opiekowała się swoimi dziećmi i o nie dbała. Wszyscy są w szoku.

Podobne relacje czytamy na portalu radomsko24.pl. „To była spokojna rodzina. O alkoholu nie ma mowy” – mówią.

Gerard Staszczyk – zastępca Prokuratora Rejonowego w Radomsku w rozmowie z portalem przekazał, że „na chwilę obecną nie jest znana przyczyna zgonu kobiety ani noworodka”. Na ciałach nie było widocznych śladów.

 

One comment

  1. Jakby Policja prowadziła rzetelnie śledztwo od początku,… nie broniła swoich u nas w Jastrzebiu stacja PKP było w ciągu 10 lat trzy morderstwa jeden z tych policjantów trzech karturowal prowadził śledztwo takim sposobem wybił się do Radomia. Oni nie umia rachunków w banku sprawdzić co straciłam bezprawnie własnościowe mieszkanie a morderców wykryja… Ręką rękę myje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *