Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Lublin. W hostelu znaleziono ciało dziecka. Prawdopodobnie zostało uduszone

Ciało dziecka odnaleziono w lubelskim hostelu przy ul. Orlej. Policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny śmierci ofiary.
Około godz. 14 policja dostała zgłoszenie, że w jednym z hosteli przy ul. Orlej ujawniono zwłoki dziecka. Na miejsce zostali skierowani policjanci, potwierdzili ten fakt – mówi Kamil Gołębiowski z komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
Na miejsce udała się grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, prokurator i biegły. Policja podaje, że odnalezione dziecko nie jest noworodkiem. Według nieoficjalnych doniesień to 10-letni chłopiec. Na miejscu trwają oględziny, które mają pomóc w wyjaśnieniu przyczyny i okoliczności zgonu.
Wiadomo, że dziecko nie zmarło śmiercią naturalną. Jak podaje polsatnews.pl, jedna z hipotez przyjmowanych przez policję jest taka, że chłopiec został uduszony. Jego rodziców dotąd nie odnaleziono.

Źródło: polsatnews.pl

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *