Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

Dwa dni mordował mojego brata.

Bożena Browarska (30 l.) wciąż przeżywa potworną śmierć swojego brata Łukasza (†33 l.). I nie wyobraża sobie, że mogłaby wybaczyć jego mordercy. Marcin J. (31 l.) nim zabił, przez dwa dni pastwił się nad swoją ofiarą. W sądzie nawet nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił.

Piętnaście lat to za mało za życie człowieka i rozpacz rodziny zabitego. Bożena Browarska jest zdruzgotana niskim wyrokiem dla oprawcy Łukasza. – Nie wybaczę mu, powinien siedzieć do końca swoich dni – mówi Faktowi siostra zabitego.

Gehenna jej zamordowanego brata trwała dwa dni. Do mieszkania, w którym pomieszkiwał, przyszedł Marcin J. W środku trwała impreza. Brało w niej udział kilka osób.

– W pewnym momencie zauważyłem, że Łukasz obejmuje jakiegoś chłopaka. Poczułem się nieswojo – tłumaczył potem w sądzie.

W pijackim amoku wpadł w furię i zaczął bezbronnego chłopaka kopać i okładać pięściami. Na tym jednak nie zakończył ataku agresji. Roztrzaskał na mężczyźnie półkę, krzesło i lustro. Łukaszowi próbowała pomóc jego koleżanka. Oprawca napadł i na nią. Uderzył i rzucił na ziemię. Po wszystkim wyszedł, ale następnego dnia wrócił. I znów pastwił się nad 33-latkiem. Jego ofiara zmarła następnego dnia.

Marcin J. twierdzi, że nie planował pozbawić Łukasza życia. Sąd nie uwierzył w jego tłumaczenia.

– Była to przemoc o dużym natężeniu: kopanie, uderzanie pięściami, rzucanie lustrem. Osoba, która się jej dopuszcza, musi liczyć się z tym, że zagraża życiu drugiego człowieka – uzasadniła sędzia Agnieszka Boczek i wymierzyła Marcinowi J. 15 lat więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.

źródło;fakt.pl /zdjęcia-Mikołaj Zacharov.newspix.pl

Poprzedni artykuł;

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *