Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tagdiv_theme_css' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

19-latek podejrzany o zabójstwo zatrzymany,Sąd Bydgoski zastosował areszt. Chłopakowi grozi dożywocie

Kryminalni z komendy wojewódzkiej i miejskiej zatrzymali 19-latka podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna będzie odpowiadać za śmierć 25-latka. W zatrzymaniu chłopaka pomógł miejski monitoring.

Ciało mężczyzny zostało znalezione w lesie na bydgoskich Jachcicach. O zwłokach leżących na trawie poinformował dyżurnego z bydgoskiego Śródmieścia spacerowicz. Z relacji mężczyzny wynika, że ciało leżało nieopodal ul. Partyzantów.

Na miejsce wyjechała ekipa dochodzeniowo-śledcza. Ciało miało widoczne obrażenia – od początku było wiadomo, że do śmierci 25-latka mogły się przyczynić inne osoby.

– Do sprawy włączyli się policjanci z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej i miejskiej. Kryminalni ustalili jego tożsamość. Denatem okazał się być 25-letni bydgoszczanin. Następnie zaczęli zbierać informacje. Zabezpieczyli też zapisy z monitoringów. Żmudna i wnikliwa praca kryminalnych przyniosła efekt. Analiza zgromadzonego materiału pozwoliła im na wytypowanie podejrzewanego – mówi Przemysław Słomski z biura prasowego bydgoskiej policji.

W środę (22.04.2020) wieczorem policjanci zatrzymali 19-latka podejrzanego o zabójstwo. Był w swoim domu. Jak już informowaliśmy, 19-latek przyznał się do zabójstwa i potwierdził, że jego kompan zginął od ciosów nożem w klatkę piersiową. Kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu rzeczy należące do denata, a także narkotyki.

Prokurator przedstawił 19-latkowi zarzut zabójstwa. – Jeśli badania laboratoryjne dotyczące narkotyków potwierdzą się, wówczas usłyszy dodatkowy zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – informuje Słomski.

Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 19-latka na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi kara 25 lat pobawienia wolności, a nawet kara dożywocia.

źródło;policjabydgoszcz/

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *