Garwolin, 02.01.2020. Osiedle w Garwolinie (woj. mazowieckie) 2 bm, w którym dosz³o do zabójstwa 47-letniej kobiety. Informacjê o zdarzeniu policjanci otrzymali w czwartek po po³udniu. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia podjêli próbê reanimacji ofiary, jednak kobiety nie uda³o siê uratowaæ. W sprawie zosta³ zatrzymany 17-letni mê¿czyzna. (amb) PAP/Przemys³aw Pi¹tkowski

17-latek zamordował matkę, rodzinna tragedia w Garwolinie.

Do dramatycznych wydarzeń doszło na osiedlu Korczaka w Garwolinie. 17-latek zaatakował 47-letnią kobietę. Mimo reanimacji nie udało jej się uratować. Jak nieoficjalnie informuje portal „Warszawa w Pigułce”, ofiara jest matką nastolatka.

Policja potwierdza zdarzenie. – Dotarliśmy do rannej, 47-latetniej kobiety. Mimo podjętej reanimacji, kobiety nie udało się uratować. Do sprawy zatrzymano 17-latka – powiedział dziennikarzom  asp. szt. Marek Kapusta z garwolińskiej policji.

Na miejscu zdarzenia cały czas trwają czynności. Policja narazie nie informuje w jakich okolicznościach miało dojść do tragedii. – Na miejscu obecnie pracują nasi policjanci pod nadzorem prokuratora – powiedział Kapusta. Nieoficjalnie mówi się, że 17-latek sam zadzwonił na policję informując, że zabił swoją matkę.

Chciał popełnić samobójstwo

Wójcik potwierdził, że 17-latek chciał popełnić samobójstwo po zabójstwie matki.

– W treści swoich wyjaśnień na ten temat mówi, że po prostu chciał po tym zdarzeniu na miejscu zdarzeniu popełnić samobójstwo z tym, że nie było to skuteczne – dodał.

Doprowadzony do prokuratury

Szymon Z. trafił wczoraj na oddział psychiatryczny jednego z podwarszawskich szpitali. Lekarz nie zgodził się na to, by nastolatek trafił do policyjnej izby zatrzymań.

źródło; PAP / TVN24

O Krzysztof Kowal

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *