Zapisy sms Kacpra Ś. przed zbrodnią

Fakt dotarł do przerażających zapisów rozmów znajomych Kacpra Ś. (15 l.). Wynika z nich, że chłopak miał przygotowywać się do zbrodni. Czy są wiarygodne? To ustalają śledczy.

Jeden z kolegów Kacpra napisał do swojego znajomego, że zabójstwo miało być planowane. „Byłem z nim kiedyś na dworze i on powiedział, że jak Pati będzie w ciąży, to chce ją zaj…ć. …Jakiś miesiąc później poszliśmy za Kaufland i tam był ten las i staliśmy przy tych barierkach on gadał, że tam jest idealne miejsce na schowanie ciała”.”

Te relacje trafiały do kolejnych nastolatków. Na szczęście któryś z rodziców je przechwycił i powiadomił policję. – Te treści będą analizowane, na razie nie wiemy, kiedy powstały i czy są wiarygodne – mówią śledczy.

Szokujące jest też to, że o domniemanych planach Kacpra mieli wiedzieć koledzy i żaden z nich nie powiadomił dorosłych. Może nie doszłoby do tak okrutnej zbrodni?! Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa, a pytań ciągle przybywa.

Kacper trafił do ośrodka wychowawczego. Za zabójstwo odpowie jak nieletni. W najgorszym dla niego wypadku z poprawczaka wyjdzie w wieku 21 lat.

Pojednanie w bólu 

Rodzice młodego mordercy znaleźli w sobie siłę i odwagę, aby spojrzeć w oczy rodzinie zamordowanej Patrycji. Rodziny pojednały się podczas marszu milczenia w Piekarach Śląskich. Jacek (44 l.) i Patrycja (38 l.) padli przed rodziną Pałoniów, błagając ich o wybaczenie za to, co syn zrobił ich córce.

– Musieliśmy to zrobić, tak nam kazało serce – mówią rodzice Kacpra. – Musieliśmy to powiedzieć i prosić o wybaczenie. Nie chcemy, by nas znienawidzili, to dla nas bardzo ważne. To, co się stało, jest dla nas nie do zrozumienia – dodają.

 To miał mówić Kacper

To miał mówić Kacper.

Wstrząsające zapisy rozmów/ do których dotarł FAKT

Kolejny fragment

Kolejny fragment.

Czy zapisy są autentyczne ustalą to śledczy

źródło;fakt/zdjęcia/fakt

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Widziałeś tego mężczyznę? Policja wydała za nim list gończy

Białostocka policja opublikowała we wtorek wizerunek i dane 32-letniego mężczyzny podejrzanego o rozbój, który uciekł …

Poszukiwany od poniedziałku 20-letni gdańszczanin nie żyje.

20-latek z Gdańska ostatni raz był widziany przez rodzinę w poniedziałek około godz. 16. Młody …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram