Nie żyje roczna dziewczynka. Zatrzymano trzy nietrzeźwe osoby

Nie żyje roczna dziewczynka, której ciało znaleziono w Wejherowie. W sprawie zatrzymano trzy osoby, które są nietrzeźwe – przekazała polsatnews.pl Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Jak informuje RMF FM ciało dziecka znaleziono w łóżeczku. Zatrzymani to rodzice i sąsiad.

Policja dostała zgłoszenie w Nowy Rok rano. – Dziecko ma około roku. Na jutro zaplanowana jest sekcja zwłok – przekazała Wawryniuk. Dopiero po otrzymaniu wstępnych wyników sekcji, podjęte zostaną decyzje co do dalszych działań. 

Wejherowo: Nie żyje roczna dziewczynka

Jak podało RMF FM, zatrzymani to rodzice dziecka – 29-letnia kobieta oraz 41-letni mężczyzna, a także 43-letni sąsiad. Mężczyzna miał pić alkohol z ojcem dziecka i może mieć związek ze sprawą.

Według dziennikarzy roczna dziewczynka miała liczne zasinienia.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *