Zwłoki księdza obok kotłowni. „Policja nie wyklucza morderstwa”

Zwłoki proboszcza znaleziono nad ranem w miejscowości Pomocne na Dolnym Śląsku. Ciało 54-letniego ks. Marka zauważyła jedna z mieszkanek wsi. Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że prawdopodobnie został uderzony jakimś ciężkim narzędziem. Duchowny cieszył się wśród wiernych dużym uznaniem – podkreślają lokalne media.

Jak relacjonuje portal Radia Wrocław, ciało kapłana zostało znalezione nad ranem we wtorek w przykościelnym kompleksie – przy wejściu do kotłowni.

Proboszcz nie żyje. Był raniony w głowę

Zwłoki zauważyła jedna z kobiet, która pojawiła się na miejscu, by załatwić sprawę w kancelarii parafialnej.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza policji i prokurator – nie udzielają więcej informacji na ten temat. Rzeczniczka KPP w Jaworznie potwierdza jedynie, że chodzi o 54-letniego księdza.

Jak jednak wskazuje Radio Wrocław, ze wstępnych oględzin wynika, że proboszcz prawdopodobnie został uderzony w głowę „jakimś ciężkim narzędziem”. Według świadków na jego głowie były widoczne rany.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Rodzice alkoholicy zgotowali jej w domu piekło. Teraz ma spłacić ich długi

– Potwornie się bili, lała się krew....

Ile komornik może zabrać z pensji? Egzekucja komornicza – jak wygląda?

W rzeczywistości, każde podjęte przez komornika działanie jest ściśle regulowane przez prawo, w tym to, z jakich składników majątku może „ściągnąć” dług i jaką część środków pieniężnych czy mienia może zająć

5 MLN PAPIEROSÓW NA DOBĘ

TYLE BYŁA W STANIE WYPRODUKOWAĆ PRZEJĘTA MASZYNA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *