Zdemolowali zakład pogrzebowy i pobili właściciela.

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy w piątek w jednym z zakładów pogrzebowych w Stalowej Woli, w dzielnicy Rozwadów, napadli na właściciela zakładu oraz zdemolowali lokal. Właściciel firmy pogrzebowej trafił do szpitala na badania.

Jak poinformowała PAP oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli mł. asp. Małgorzata Kania, do napadu doszło w piątek ok. godz. 8.

 Z relacji właściciela zakładu wynika, że do środka weszło dwóch mężczyzn, którzy rzekomo chcieli wybrać trumnę dla bliskiej osoby, która zmarła. W pewnym momencie mężczyźni rzucili się na właściciela zakładu, zaczęli go bić m.in. pałką teleskopową. Następnie zdemolowali lokal.

Jak podała mł. asp. Kania, napastnicy uciekli w kierunku osiedla Charzewice.

Pobity mężczyzna trafił do szpitala na badania diagnostyczne. Na miejscu pracują policjanci z wydziału kryminalnego, którzy przeprowadzili już oględziny miejsca. Trwają czynności, które mają ustalić sprawców napadu – podkreśliła policjantka.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *