Zabójstwo na urodzinach dziecka pod Mławą. 33-letni ojciec z zarzutami

Podczas imprezy urodzinowej małego dziecka w wynajętej świetlicy pod Mławą doszło do zabójstwa. 33-letni ojciec zaatakował ostrym narzędziem 28-latka. Mężczyźnie postawiono zarzuty.

12 czerwca w wynajętej świetlicy w Nowej Otocznie w gminie Wiśniewo odbywały się urodziny rocznego dziecka. Na wydarzenie zaproszeni zostali bliscy i znajomi rodziny malucha.

Po zakończeniu zabawy, już w nocy z 12 na 13 czerwca, doszło do konfliktu między 33-letnim Tomaszem S. – ojcem dziecka, którego urodziny obchodzono – a 28-latkiem, jednym ze znajomych zaproszonych na imprezę. Rozpoczęła się szarpanina, która zakończyła się tym, że 28-latek otrzymał cios ostrym narzędziem. Mężczyzna zmarł.

W sprawie zatrzymano do wyjaśnienia cztery osoby, trzy z nich następnie zwolniono. Tomasz S. usłyszał zarzut zabójstwa, jednak nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jak informuje prokurator rejonowy w Mławie Marcin Bagiński, mężczyzna składał „lakoniczne wyjaśnienia”.

Śledczy będą wyjaśniali, jak dokładnie doszło do – jak to ujął prokurator – „nieporozumienia”, w wyniku którego doszło do konfliktu między mężczyznami.

Prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie Tomasza S. Mężczyźnie grozi nawet kara dożywotniego więzienia. 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

22-letnia Ukrainka z Opola oskarżona o morderstwo swojego partnera. Miała wbić mu nóż w serce

- Ja go nie zabiłam – podkreśliła na początku rozprawy Maryna Y

Zdążyli wysłać SMS: „mama chce nas pozabijać”. Policja zatrzymała 32-letnią kobietę

Policja zatrzymała 32-letnią kobietę

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką. W trakcie zatrzymania zaatakował policjantów nożem i siekierą

Za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *