Zabójstwo na urodzinach dziecka pod Mławą. 33-letni ojciec z zarzutami

Podczas imprezy urodzinowej małego dziecka w wynajętej świetlicy pod Mławą doszło do zabójstwa. 33-letni ojciec zaatakował ostrym narzędziem 28-latka. Mężczyźnie postawiono zarzuty.

12 czerwca w wynajętej świetlicy w Nowej Otocznie w gminie Wiśniewo odbywały się urodziny rocznego dziecka. Na wydarzenie zaproszeni zostali bliscy i znajomi rodziny malucha.

Po zakończeniu zabawy, już w nocy z 12 na 13 czerwca, doszło do konfliktu między 33-letnim Tomaszem S. – ojcem dziecka, którego urodziny obchodzono – a 28-latkiem, jednym ze znajomych zaproszonych na imprezę. Rozpoczęła się szarpanina, która zakończyła się tym, że 28-latek otrzymał cios ostrym narzędziem. Mężczyzna zmarł.

W sprawie zatrzymano do wyjaśnienia cztery osoby, trzy z nich następnie zwolniono. Tomasz S. usłyszał zarzut zabójstwa, jednak nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jak informuje prokurator rejonowy w Mławie Marcin Bagiński, mężczyzna składał „lakoniczne wyjaśnienia”.

Śledczy będą wyjaśniali, jak dokładnie doszło do – jak to ujął prokurator – „nieporozumienia”, w wyniku którego doszło do konfliktu między mężczyznami.

Prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie Tomasza S. Mężczyźnie grozi nawet kara dożywotniego więzienia. 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Lokator nie płaci za najem, ale eksmitować go nie można. „Epidemia daje poczucie bezkarności”

Ministerstwo Sprawiedliwości nie zmierza interweniować w sprawie obowiązujących od marca 2020 przepisów zakazujących eksmisji. Na …

WPADŁ NA OSZUSTWIE, CHOĆ OFICJALNIE ZMARŁ JUŻ ROK TEMU

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwo. 44-latek na podstawie podrobionych dokumentów próbował sprzedać mieszkanie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *