Zabiła dzieci by nie oddać ich ojcu do Niemiec

W Chałupkach (woj. podkarpackie) 41-letnia kobieta zabiła dwójkę swoich dzieci w wieku 4 i 6 lat, a następnie popełniła samobójstwo. Jak się okazuje, w chwili zbrodni na miejscu był kurator sądowy, który realizował nakaz wydania dzieci ojcu zamieszkałemu w Niemczech. Kobieta pod pozorem przygotowania ich do podróży, zamknęła się z nimi w łazience i dokonała zbrodni.

W domu zjawił się kurator sądowy, który miał wyegzekwować wyrok wydania dzieci ojcu, obywatelowi Niemiec. Kuratorowi towarzyszył biegły psycholog oraz asysta policji. Funkcjonariusze czekali poza posesją. 

– Ze wstępnych ustaleń śledztwa wynika, że 41-letnia kobieta nie chcąc wyrazić zgody na przekazanie ojcu pod opiekę ich małoletnich dzieci, w trakcie pobytu kuratora sądowego, który realizował nakaz przymusowego odebrania dzieci, pod pozorem przygotowania ich do podróży, zamknęła się w łazience, po czym przy pomocy noża dokonała zabójstwa dzieci, a następnie popełniła samobójstwo – powiedział Andrzej Dubiel, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu. 

Zamknęła się w łazience

Oprócz służb przybyłych na miejsce, w domu znajdowała się matka 41-latki. Wyjście kobiety do łazienki początkowo nie wzbudziło podejrzeń. 

– Dopiero słysząc dźwięk przekręcanego zamka w drzwiach oraz odgłosy dochodzące z łazienki została podjęta natychmiastowa decyzja o wyważeniu drzwi. Robiły to osoby znajdujące się na miejscu, ponieważ nie było czasu, by zawiadomić funkcjonariuszy, którzy stali na zewnątrz. Po wyważeniu drzwi okazało się, że dzieci leżały już na podłodze, z ranami kłutymi – dodał Andrzej Dubiel. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zabójstwo 19-latka

Rany klatki piersiowej

Prokurator poinformował, że rany nożem były zadawane w okolicy klatki piersiowej. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni próbowali ratować dzieci, niestety bezskutecznie.

Na środę zaplanowano w Krakowie sekcję zwłok. Z ciała 41-latki zostanie pobrany materiał do badań toksykologicznych. Prokuratura nie ma informacji jakoby kobieta nadużywała alkoholu lub innych substancji. 

źródło;policja

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Rodzice alkoholicy zgotowali jej w domu piekło. Teraz ma spłacić ich długi

– Potwornie się bili, lała się krew....

Ile komornik może zabrać z pensji? Egzekucja komornicza – jak wygląda?

W rzeczywistości, każde podjęte przez komornika działanie jest ściśle regulowane przez prawo, w tym to, z jakich składników majątku może „ściągnąć” dług i jaką część środków pieniężnych czy mienia może zająć

5 MLN PAPIEROSÓW NA DOBĘ

TYLE BYŁA W STANIE WYPRODUKOWAĆ PRZEJĘTA MASZYNA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *