Źródło: KMP Gliwice

53-latek zabił swojego brata. Tragedia podczas libacji.

Policja z Gliwic zatrzymała mężczyznę, który podczas libacji ugodził śmiertelnie nożem swojego młodszego brata. Podejrzanemu może grozić dożywocie. Inny uczestnik tragicznie zakończonego spotkania odpowie za nieudzielenie pomocy.

Między 53-latkiem a jego młodszym 51-letnim bratem doszło do sprzeczki. Starszy z nich podczas tej awantury chwycił kuchenny nóż i ugodził swojego brata w brzuch. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Sprawca ukrył narzędzie zbrodni i powiadomił policję

– poinformowali policjanci.

Zatrzymany mężczyzna miał w organizmie ponad 2,3 promila alkoholu. W niedzielę trafił do sądu, który zadecydował o jego aresztowaniu. Za pozbawienie brata życia może mu grozić nawet kara dożywocia.

Trzeci uczestnik niefortunnej libacji, będzie odpowiadał za nieudzielenie pomocy, za co grozi kara do trzech lat więzienia.

Źródło: pap.pl

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *