ZAGINĘŁA 15-LETNIA NATALIA GUDANIEC

15-letnia Natalia wyszła wczoraj (4 maja) wieczorem ze swojego mieszkania w Gdańsku Osowej i od tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci rozpoczęli już poszukiwania. Ojciec dziewczynki informuje, że jego córka widziana była ostatnio około godziny 21:40 na peronie w Gdańsku Głównym.

 

Ojciec Natalii udziela zgody na publikację wizerunku oraz imienia i nazwiska swojej córki. Prosi o kontakt osoby, które mogą mieć informację na temat aktualnego pobytu Natalii. Podaje też numery telefony, na które można dzwonić: 884 983 813 i 535 102 147.

4 maja o godzinie 20 Natalia wyszła ze swojego mieszkania. Do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. Jej ojciec informuje, że jego córka widziana była ostatnio 4 maja, około godziny 21:40 na peronie w Gdańsku Głównym.

Natalia Gudaniec ma 158 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy do ramion. W dniu zaginięcia 15-latka była ubrana na czarno, może posiadać bluzę klubu piłkarskiego Lechii Gdańsk i buty kolorowe marki Vans.

Każdy, kto posiada informacje na temat zaginionej, proszony jest o kontakt z policją lub jej rodziną.

Telefon do komisariatu w Gdańsku Osowej: 47 741 11 22.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

POTĘŻNE UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ AKCYZOWĄ

9 osób zatrzymanych,

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

Sprzedawała narkotyki w pudełkach po zapałkach. „Babcia Basia” w rękach policji

Policjanci koło południa zjawili się w okolicach posesji. To co zobaczyli, potwierdziło ich przypuszczenia. Stali się świadkami transakcji, której dokonywała seniorka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *